Zmiana ikony ok tylko jeden problem..

Forzamilan2

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2007
Posty
4
Zrobiłem plik xxx.mp3.exe, zmieniłem mu ikonke na winampową, utworzyłem archiwum rar, i go spakowałem go do niego, teraz otworzyłem winrara i jest zwykła ikonka exe, no już nie wiem co robić, może coś źle robie da sie tą ikonke w winrarze zmienic ? może mi ktoś powie jak zrobić dobrze aby to zadziałało i osoba się nie skapowała...Zmieniłem na archiwum sfx ale czy to jest dobry sposób...?
 
A

Aixx

Gość
winrar ma swoj zestaw ikon, i plik exe zawsze bedzie mial ta ikone

sfx to tez exe ;> najlepiej niepakuj... albo daj nazwe w stylu

Kod:
xxx.mp3                                                             .exe

smile.gif
 

Forzamilan2

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2007
Posty
4
No tak tylko zrobiłem serwer, zbindowałem go z plikiem mp3, i wyszedł mi server.exe, zmienilem ikonke na winampowa, zmieniłem nazwe na "Nadzieja.mp3.exe (exe u mnie sie pokazuje bo mam wlaczone pokazywanie rozszerzen, dlatego tak napisalem wiec musi byc) i chodzi mi o to ze chce wyslac ten plik na jakiegos ftp'a i dac opis ze jakas super piosenka dla zakochanych i nie wiem czy dobrze robie... ;/

A jeszcze jedno! Takie pytanie, własnie bo skoro sfx to exe, to można zrobić tak że zbinduje się serwer.exe z jakimś archiwem.exe (sfx) i gdy ta osoba otworzy to archiwum zeby wypakowac przykladowy plik "nadzieja.mp3" to uruchomi sie jej juz keylogger?
 
A

Aixx

Gość
czyli to co napisalem to dobry sposob
<
ty np. niezauwazyles.. przyjzyj sie dokladnie co pisze 2 posty wyzej...

jak bedziesz mial plik o takiej nazwie, to szukasz darmowe konto www z dostepem do .htaccess (poczytaj o tym jakis art..), i wrzucasz do niego kod, ze jak nie znaleziono strony to przenosi na strone np. 'blabla.php', (przeczytaj arta o wysylaniu naglowkow do przegladarki), w tym pliku bedzie naglowek, ze jest plikiem exe, i wpisujesz tam adres do pliku o nazwie jaka podalem 2 posty wyzej, taka nazwa 'moze' sie niezmiesci w maly okienku pobierania i niebedzie widac '.exe' ;>
 

Forzamilan2

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2007
Posty
4
fakt zle popatrzylem... ;]
Ok zrobiłem tak: zbindowalem archiwum sfx z serwerem do tego jakis badziew tam wlozylem i wyslalem i jest ok. Jeszcze tylko mam pytanie odnosnie tego gg...założylem sobie 2 nowe, jedno co trzeba wpisac
1)numer gg (swój) klient - tu 1 nowy
2)numer gg (server) tu - 2
3)hasło gg (server)
Czyli dobrze to jest i tak moze byc ?
Tylko chcialem sie dowiedziec jednej rzeczy...na ktory ma mi przyjsc powiadomienie ze serwer zostal uruchomiony i jak to wyglada, tam ponoc te komendy mozna wpisywac, tylko zebym przypadkiem do kogos nie wysłał...?
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by Forzamilan2
fakt zle popatrzylem... ;]
Ok zrobiłem tak: zbindowalem archiwum sfx z serwerem do tego jakis badziew tam wlozylem i wyslalem i jest ok. Jeszcze tylko mam pytanie odnosnie tego gg...założylem sobie 2 nowe, jedno co trzeba wpisac
1)numer gg (swój) klient - tu 1 nowy
2)numer gg (server) tu - 2
3)hasło gg (server)
Czyli dobrze to jest i tak moze byc ?
Tylko chcialem sie dowiedziec jednej rzeczy...na ktory ma mi przyjsc powiadomienie ze serwer zostal uruchomiony i jak to wyglada, tam ponoc te komendy mozna wpisywac, tylko zebym przypadkiem do kogos nie wysłał...?
1)numer gg (swój) klient - tu twój osobisty numer gg
2)numer gg (server) tu nowo utworzony numer gg
3)hasło gg (server) tu hasło do nowo utworzonego numeru gg z punktu 2
 

Forzamilan2

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2007
Posty
4
A żeby to działało, to muszą mieć mnie te osoby z osobistego na gg, czy (jako ten osobisty) moge sobie utworzyc kolejny i podać... ?
Bo mam tak utworzyłem pierwsze gg: w konfiguratorze podałem go jako ten od servera, i zaraz utworzyłem drugie konto i podałem ten nr jako swój tak też może być ?
 
Do góry Bottom