Zmiana IP .

Mkiyy

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2013
Posty
2
Cześć :rolleyes: ..
Mam mały problem .
Mianowicie, przez pewien czas wykonywałem reklamy, ankiety do pewnej gry, ot. by się wzbogacić w tej grze, używałem przy tym programu AOL Desktop do zmiany IP na zagraniczne, USA .
Jednak od 4-5 dni, właśnie wtedy kiedy wyszedł update programu do najnowszej wersji, po włączeniu programu jednoczesnym zmieniając IP komputera występuje problem, bo reklam w ogóle nie ma ...
Podejrzewam że jest to autoban, albo po prostu wyszła jakaś konfiguracja i IP nie jest tak dobrze zaszyforwane jak wcześniej.
Dodam jeszcze że specjalnie z tego powodu robiłem 2x. formata i niestety nadal nie działa :confused:.
Dziś udało mi się wejść w zagraniczne reklamy za użyciem AOL'a + hotspot shield, oba programy zmieniły jakoś tak IP że pojawiły się i zagraniczne (tylko raz :eek:).
Emm tu też moje pytanie, w czym może być wina :(?
Próbowąłem połączenia przez proxy ale niestety też nie wykrywa, strona to sponsorpay.com, lecz mają oni dosyć wysokie zabezpieczenia :/ .
I tu moje pytanie, czy jest jakiś program do pełnego zaszyforwania IP, tak by lokalizacja z czasem gdy próbuję wejść w ID danej gry do której chce wypełniać reklamy zmieniała się na zagraniczne, innymi słowy program zmieniał maksymalnie IP komputera i wysyłał tą informacje stronie, bez żadnej informacji że wypełniam je w PL?
2.
Jak to się ma do siebie, że np. gdy sformatuję komputer i ściągne fireofxa każda strona wykrywa że jestem z Polski? To już zależne jest od proxy tak :rolleyes:?

Pozdrawiam, Mkiyy .
 
Do góry Bottom