Znam e-maila i trza scišgnšć plika z dysku.

H

HAKER

Gość
Jak juz wspomnialem znam maila kolesia:
- [email protected]
System jest zbudowanay prawdopodobnie tak.
Jeden serwer 24H jest podłšczony do Internetu (PEWNE)
Dalej do tego serwera podłšczone sš kompy niepewne ile ale napewno od 5 - 20 nie więcej nie mniej. I kolejne fakty sporzšdzone na podstawie domysłów:
Do tego serwka moze być podłšczony komp administratora który też ma pewne ograniczenia mianowicie na pewno nie może zmieniać danych na dysku, chodzi o częœć dannych a nie progsów antywłamianiowych.
Możliwe że jest tam podłšczony komp góry która sprawdza co jakiœ czas czy wszystko jest wporzo.
Komp jest na pewon uzbrojony w jakiœ wysokiej klasy system operacyjny możliwe sš jakiegoœ rodzaju systemy hybrydy...
Dajcie jakiegoœ pomysła jeżeli bedziecie w stanie. Ja myœlałem o mailu z trojanem coœ takiego jak I love you ale trojan! Problem w tym że dane zmieniajš się co jakiœ czas jakaœ częœć, od zmian co 10min do zmian co 3-4 m-ce. Piszcie jeżeli coœ znajdziedcie.

Pozdra HAKER

ps myœlałem że jestem lamerem ale jak trafiłem tu na problem z instalacjš Lina to podniosło mnie na duchu.
smile.gif
 
R

Rafaello_X

Gość
Co ty opisałeœ? Sieć Pentagonu? Ale dobra, żarty na bok... Nie wiem czy o to ci chodzi, ale możesz mu wysłać zbindowanego trojana, który wysyła powiadomienia mailem, np. cofeini.
 
H

HAKER

Gość
Dzieki

Thanks for help'in cišgle proboje wyczerpałem juz duzo możliwoœci ale wcišż ponad połowa przede mnš, i tak nie ma w tym przypadku standardowej metody. Raz prawie się utopiłem w nadmiarze informacji i było goršco...
Odpisze jeszcze raz kiedy wyproboje zbindowanego trojana myœle ze coœ mi da ale jak czytaleœ jest tam naprawdę niezły Anti Vir.

PS: Dzieki ze nie potraktowaliœcie mnie jak tego kolesia na forum Pomocy!!!!!
 
R

Rafaello_X

Gość
Jak dobrze zbindujesz program (polecam X-EXE), to żaden antywir go nie wykryje. Dodatkowo cofeini "zabija na stałe" wiele antywirusów gdy zostanie tylko uruchomiony.

W dziale download na tej stronie sš do œcišgnięcia dwa wirusy "Fluff" i "Rabarbar". Ponieważ do bindowania potrzebujesz drugiego pliku, to proponuję abyœ wsadził ja ten drugi jednego z tego wirusów. Jest do nich dołšczona instrukcja zapisana w pliku ReadMe, ale na wszelki wypadek podam tš instrukcję tu:

1. Fluff 2:

- Jeœli znajdzie na dysku program MKS wtedy niszczy go tak, że nie będzie się on uruchamiał.

- Z prawdopodobieństwem 2% wirus zamiast zarazić jakiegoœ exeka niszczy go kasujšc całš jego zawartoœć i sprowadzajšc jš jedynie do tekstu o sobie. Gdy spróbujesz uruchomić taki plik, wtedy będzie windowsowy komunikat "........ nie jest prawidłowym plikiem win32" czy coœ takiego.

- Zaœmieca dysk plikami o zmiennej długoœći, zmiennej nazwie i rozszerzeniu. Sš to pliki ukryte a ma to na celu stopniowe zmniejszanie wolnego miejsca na dysku.



2. Rabarbar:

- To samo co Fluff 2 robi z MKS ( i jest to jedyna zła rzecz którš robi)

- Z prawdopodobieństwem 2% przed uruchomieniem zarażonego

pliku wyœwietla na krótko pozdrowienia

- Co i raz tworzy w katalogach plik Rabarbar.txt z informacjš o sobie

- W czasie œwišt gdy uruchomisz zarażony plik będzie grał kolędę i wyœwietli życzenia





[Jak widzisz programy te niszczš MKS-vira, czyli najczęstszego anty-vira. Mks sam nie wykryje, że ten program mu zagraża! Potem, gdy mksvir jest unieszkodliwiony możesz ofiarze wcisnšć każdego trojana, a ta polegajšc tylko na monitorze antyvirusowym wpadnie w sidła... polecam oczywiœcie najpierw wysłšć trojana wysyłajšcego ci IP ofiary
smile.gif
][/b]



Oczywiœcie polecam abyœ wsadził Fluffa
<
.
 
H

Haker

Gość
Robisz ze mnie idiote czy co?!

Jak Ci sie wydaje że jestem tak niepełnosprawny że nie moge otworzyć Readme to macie złe mniemanie o mnie, poza tym nara nic nie ruszyłem ale teraz zaczynam kombinować wasze porady ./sorqs ze jeszcze nie odpowiedziałem co z tym cofeni i trojanem ale jeszcze tego nie probowalem/. Poza tym jestem tak zdesperowany że zamowilem w somie 6 plytek z innych mjejsc w tym od AHATESA ale zdaje się ze jeszcze mi nie wyslał tych 2 CD ale jeœli to czytasz to mam nadzieje ze w końcu sprawdzisz poczte, na wszelki wypadem wysyłam kolejnego m@ (PrYmItYwNyM sPoSoBeM).

Nie nerwujcie sie Pozdra
HAKER
PS:Dzieki za wasze porady
 
R

Rafaello_X

Gość
Jak Ci sie wydaje że jestem tak niepełnosprawny że nie moge otworzyć Readme to macie złe mniemanie o mnie, poza tym nara nic nie ruszyłem ale teraz zaczynam kombinować wasze porady ./sorqs ze jeszcze nie odpowiedziałem co z tym cofeni i trojanem ale jeszcze tego nie probowalem/. Poza tym jestem tak zdesperowany że zamowilem w somie 6 plytek z innych mjejsc w tym od AHATESA ale zdaje się ze jeszcze mi nie wyslał tych 2 CD ale jeœli to czytasz to mam nadzieje ze w końcu sprawdzisz poczte, na wszelki wypadem wysyłam kolejnego m@ (PrYmItYwNyM sPoSoBeM).

Nie nerwujcie sie Pozdra
HAKER
PS:Dzieki za wasze porady[/b]

Uważaj, bo znajdę IP do twego mózgu i poznam twoje myœli. Skšd mam wiedzieć jaki jesteœ? Ksywka nie œwiadczy o charakterze. Jednym trzeba tłumaczyć a innym nie, więc wolałem od razu to zrobić.
 
Do góry Bottom