Znane sposoby na NAT-NAT

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Raczej nie sledze tematow zwiazanych z trojanami i nie bardzo orientuje sie z jakich metod korzystajom. Moze podzielicie sie teoria i pogrupujecie najwazniejsze trojany wedlug metody z jakiej korzystaja. Moze znacie jakies inne metody nie wykorzystywane ktore moga byc inspiracja dla programistow? Opiszcie tez jak wiecie w jakim jezyku jest zaimplementowana metoda (moze z jakiego korzysta komponentu jesli mowa o Delphi).
 

rzeszutek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2005
Posty
19
ja na NAT mam w sumie dwa sposoby :
1. Przez protokół GG
2. Przez IRC
Nie mam do tego żadnych komponentów bo pisze w C++ i musiałem wszystko sam programować
<
 

rzeszutek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2005
Posty
19
a pomyslałeś o tym że osobą która zostanie zainfekowana tym trojankiem może nie mieć zewnętrznego??
Teraz raczej na tym protokole się nie opiera trojanków!
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
No tak pomysly wasze juz zmamy a moze teraz opiszecie blizej zasade dzialania od strony programistycznej? No wiecie ja jestem zielony w te sprawy ale bardzo chcialbym zhakowac...
<
A tak powaznie prosze o powazne i dokladne odpowiedzi!
smile.gif
 

blackhat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2004
Posty
55
noo w dlph na przykład robisz sobie program (używając THGG lub GGLitle) który będzie klientem gg i (wiadomo...) ukrywasz go w systemie. Do takiego programiku wstawiasz odpowiednie procki, które ma wykonać po odebraniu określonej wiadomości.
przykład:

if MessageContent = 'beep' then begin // jeżeli nadejdzie texcik beep wtedy
beep; //zrób beep
<

HGG1.SendMessage(GGNumber,'oko. program zrobił beep;p'); // wyslij wiadomosc potwierdzającą
end;

i piszemy z naszego gg na numerek, ktory stworzyliśmy dla naszego progsa texcik beep.
And that's all folks!
<
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
fl3a tu masz kurs ekipy VS :

Originally posted by darkshadow
Już jest artykuł o pisaniu trojanów, bardzo dlugi opisujemy w nim
jak zrobić trojana działajcego za natem. Na rózne sposoby
1.) Uzycie darmowego komponentu THGG
2.) Uzycie platnego komponentu GGLitle
3.) Uzycie darmowych kompoentów obsługujących www/ftp

W następnej czesci artykułu który już jest prawie gotowy opisane będzie.
Wykorzystanie IRC, stworzenie konfiguratora pliku, wykorzystanie scoektów w ten sposob aby ominać nat i wiele innych. Zapraszam do przeczytania czesci I tego artykułu, nastepnie w innym terminie czesci drugiej.

Zobacz
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Dzieki chlopaki! Mimo ze mam w podpisie BCB wszystkie komponenty raczej mnie nie interesuja... Powinienem o tym wspomniec na poczatku... Aczkolwiek z czystej ciekawosci przejrze jak zbudowane sa tek komponenty. rzeszutek pisal wylacznie w oparciu o dokumentacje protokolu gg. I takie rozwiazanie interesuja mnie najbardziej
<
 
Do góry Bottom