zniszczenie windows xp

mikolaj332211

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2011
Posty
1
Witam wszystkich i proszę o pomoc ! Jestem pracownikiem pewnej firmy i mam taki problem że potrzebuje dobrego przepisu na zepsucie programu windows xp w taki sposób by nikt się nie spostrzegł że coś było robione z programem ( w gre nie wchodzi formatowanie ) chodzi mi o cos takiego by usunąć cos ,by już windows nie odpalił i nie było możliwości go naprawienia i odzyskania danych. W skrócie chodzi o to by pomysleli że padł program i zainstalowali nowy a nie naprawiać stary. Jesli istnieje taki przepis to prosze o podanie bardzo szczegółowej instrukcji pozdrawim i dziękuje za porady .
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
1) Ubuntu live CD/USB i wywalić folder C:\Windows?
2) Można też z działającego Windowsa, nie da się usunąć .dll'ek aktualnie używanych przez system ale można zmienić im nazwę, nie mam akurat Win XP na wirtualce żeby spróbować ale, powinno działać
3) Co do odzyskania danych, to jak ktoś da naprawianie systemu(a nie instalacje od nowa) to sporo się uda odzyskać, możliwe że nawet "zepsuty" Windows zacznie znowu działać

Jak nie napiszesz o co dokładnie Ci chodzi to ciężko będzie Ci pomóc.
 

materkamil2

Zbanowany
Dołączył
Grudzień 31, 2011
Posty
9
Zainstaluj trojany takie głupie i powiedz że stary komputer nie chroni przed nowymi zagrożeniami. Albo nic nie mów
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Zainstaluj bota ZeuSa 2.0.8.9, będziesz miał zombiaka :D
 
Do góry Bottom