Zwiekszyc szybkosc internetu...

phoenix10102

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
2
Jestem w darmowym internecie Wi-Fi i kazdy moze z niego korzystac. Kiedy zalozyli ten internet to na poczatku mialem szybszego neta a teraz c chwila wyskakuje mi "Utracono polaczenie z serwerem" czy cos takiego. Dodam iz router tej anteny znajduje sie w mojej szkole i nie wiem czy moze to cos pomoc ale jak bedzie trzeba to moge cos przy nim pogrzebac. I pytanie: czy moge przyspieszyc ten internet tak jak bylo wczesniej?
 

Haker519

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2010
Posty
1
"Jestem w darmowym internecie Wi-Fi i kazdy moze z niego korzystac."...Prawdopodobnie tak dużo osób z niego korzysta że tracisz sam połączenie...
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Istnieje kilka możliwości:

1. Bramka wyjściowa nie jest w stanie przetransferować tak duży ruch i upuszcza cenne ramki takie jak tcp window / ack.

2. Warstwa łącza to zapewne 54Mbit b/g czyli jest z góry ograniczona.

3. Na danej częstotliwości inne ap / hosty mogą nadawać dane.

4. Istnieje cienkiej jakości ap który nie może tylu hostów obsługiwać i wysyła im w podziękowaniu deautoryzacje/asocjacje.

Jeśli koniecznie cię to interesuje to można najprawdopodobniej skonfigurować ap aby odrzucał przy asocjacji adresy mac klientów którzy ssają za dużo.

http://www.curreedy.com/stu/nic/

Jeśli ustalisz producenta sprzętu to wyszukaj instrukcje konfiguracji tych urządzeń (warto brać pod uwagę najpopularniejsze urządzenia tego typu). Może dojdziesz do celu, chodź to bardzo chamskie zachowanie ...
 
Do góry Bottom