10 - lat haker.com.pl - Losujemy Nagrody

Struniarz

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2009
Posty
1
hyy... a myślałem że hakerzy powstali w 2000 roku.... jak w polsce zaczeły być komputery . Bo hakerzy przybyli z ameryki i nauczyli ludzi mądrych (czyli tych którzy znali angielski hackowania) między innymi włamywanie się potem w notatniku pisanie jakiś x krzyżyków itp. z których powstają programy jakieś tam i potem internet urusł sobie przez ludzi trzymających w piwnicy stare kombajny nazywające się teraz servery xD ha ha antywirus teraz to da się z telefonu chyba nawet hackować ;] a co do stronki to życzę , (tak żeby coś orginalnego) a niech się jej twarde dyski popalą xD (("dla nie kumających to chodzi o to coś w stylu jak wędkarzowi życzy się połamania kija ^^"))
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
hyy... a myślałem że hakerzy powstali w 2000 roku.... ))

i masz racje, tylko to była subdomena na prv.pl, a rocznice liczę od zakupienia domeny haker.com.pl w 2001 :) w NASK, wtedy nie było nazwy, home i innych, domena kosztowała rocznie pares stów, na pl nie było mnie stać :)

a hakerzy byli wcześniej jak dobrze wiemy :) podobnie jak komputery, w 2000 roku to już były wypasy z CD i twardym dyskiem :) 286, 386 lepsze zabawki z 2MB RAM i net z modemu na 56, a nie jak wcześniej 14, wrzucenie plików do download'u trwało cala noc i kosztowało "majtek" impulsy leciały.
Co do komputerów zacznijmy od ZX Spectrum, Commodore, Amigi 64, później wypas Amiga 1024 ze stacją dyskietek :) .... - za dodatkowe 2MB ramy zapłaciłem w tamtych czasach 400 zł (wyszedzł Mortal Kombat 2, mial wymagania 4MB)

Nagrywarka CD x2 kosztowała 2000 tys. na tamte czasy - to były czasy :)



Cześć userów z forum paimeta pewnie te czasy :)
 
Ostatnia edycja:

3nc0re

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
63
Commodore i 'słynne' strojenie głowicy przed włączeniem gry xD

Ja pamietam jak dostałem na urodziny Amige 600, a wszyscy znajomi mieli 500, i również już słynan dyskietka, którą się wrzucało do Amigi600 by czytała gry z amigi 500 - to juz w sumie jakiś HAAAAK XD

A teraz...? Jeszcze trochę, a będziemy pisać " A pamiętacie te PC, Laptopy ?" :p
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
No to gratuluję rocznicy :) To było moje pierwsze forum "hakerskie", swego czasu odwiedzałem to forum codziennie, łezka się w oku kreci :)
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Również pozdrawiam. Czas leci, że aż strach. Praktycznie wszystkie podobne strony padły. Dla mnie hacker.com.pl było pierwszą taką stroną i okazało się, że tylko ona przetrwała. Achates jak Cię kiedyś spotkam w realu masz ode mnie browar za wytrwałość. Ja nie byłem tak wytrwały.

O ja Ty zyjesz ;)
pozdro
 

deveqs

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2011
Posty
1
Jest to mój pierwszy post, w którym chciałbym się przywitać i życzyć kolejnych rocznic :)
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
taaaa 100 lat i więcej ;) Forum ma swój blask :D i miejmy nadzieje że nie do jutra, strona 10 lat temu a teraz, aż razi różnica ;d
 

Rezenov

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2011
Posty
15
Gratulacje, wielkie gratulację. Gdy tak popatrzeć na to ze strony estetyki, wykonania strony, jak porówna się stronę z roku 2004 a teraźniejszą - wielka różnica.
Pozdrawiam i oby tak dalej ;)
 

desiu90

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2011
Posty
1
No no gratuluję niemałego jubileuszu!!! :) Życzę dalszych sukcesów ! :D Jestem tu nowym użytkownikiem ale mogę powiedzieć, że bardzo przydatne to forum :)
 
Do góry Bottom