Bind

W

Woren

Gość
Witam!!!
Dawno mnie tu nie było, bo bylem bardzo zajety, i mam do was pytanie jakiego bindera mi polecacie, (chodzi o takiego latwy w obsludze, nieskomplikowany, zrozumialy, i laczacy wszytko.

Pozdro
Woren!!1
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Ja polecam...

...JuntadorBeta , jest wedłóg mojego zdania najlepszy chociaż ma wadę że musisz zapisać jako AllFiles.exe ale potem możesz zmienić i jeszcze że uruchamia się w języku Portugalskim ale da się zmienić.


___________
GREETZ ADZI
 
W

Woren

Gość
"portugalksi" tzn. ze da sie zmienic na polski czy angielski?

Pozdro
Woren!!!
 
B

b4d4ss

Gość
na angielski i wcale nie trzeba zapisywac tak plikow
smile.gif

mozna nadac nazwe jaka dokladnie sie chce
smile.gif
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Woren.......

Napisałeœ tam " co łšczy wszystko " CHYBA NIE MA TAKICH <-- ale nie wiem. HHE pamiętam jak chciałem gołš babe połšczyc z trojanem
<
Jakoœ nie mogło się złšczyc!!
<


Ale jeœli jakiœ znajdziesz to napisz.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
JA MÓWIŁEM!!!!!!!!!

LUDZISKA PRZECIEŻ MÓWIŁEM ŻE JUNTADOR MOŻE POŁĽCZYĆ WSZYSTKO !!!!!!!! ALE Z ROZSZERZENIEM .EXE

___________
GREETZ ADZI
 
F

frankii91

Gość
ja łaczyłem JPg -a i mi połaczyło ale powstał plik exe po otwarciu otwierał sie jpg
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
No...

... a jak ty chciałeœ !!!!!!!!!
Tak się nie da nawet nie ma takiego bindera!!!!!!!



______________
GREETZ ADZI
 
R

Rafaello_X

Gość
Ja tam polecam bindera X-EXE. Po angielsku i wogóle œwietnie łšczy pliki *.exe. Niestety ma błšd, otóż nie może zmienić ikonki bindowanego pliku.
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Ja tam polecam bindera X-EXE. Po angielsku i wogóle œwietnie łšczy pliki *.exe. Niestety ma błšd, otóż nie może zmienić ikonki bindowanego pliku.[/b]

Wszytki sš dobre....nie ma jakiegoœ najlepszego. Można urzywać polskiego itp. do wyboru do koloru.
 
W

Woren

Gość
You ludzie a powiedzcie mi jeszcze czy wszystkie bindery bo zakonczeniu procesu, laczenia plikow, zapisuja je w postacie .exe, nie ma innych binderow ktore robia to inazcej (tzn.zapsuja w innych plikach)?

Pozdro
Woren!!!
 
Do góry Bottom