Bindowanie

T

Trunks

Gość
Dlaczego jak zbindowałem trojana z jakišœ grš lup programem to po zainstalowaniu tej gry przez ofiarę trojan nie działa??? Bindowałem kilka trojanów i nic żaden nie dziła po zbindowniu a do bindownia używam JundatoraBeta.
Jeżeli ktoœ wie to proszę o podpowiedz.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Może...

...JuntadorBeta ma tš wadę że naprawdę trzeba zapisać pliki jako AllFiles i nie zmieniaj nazwy. Może zmień trojana którego bindujesz.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Dlaczego jak zbindowałem trojana z jakišœ grš lup programem to po zainstalowaniu tej gry przez ofiarę trojan nie działa??? Bindowałem kilka trojanów i nic żaden nie dziła po zbindowniu a do bindownia używam JundatoraBeta.
Jeżeli ktoœ wie to proszę o podpowiedz.[/b]


Musisz mieć 2 dyskietki nagrywasz na jednš znich probram króry chceszz zbindowac i na druga tez program któwy chcesz zbindować z poprzednim.Idziesz do jakiegos warsztatu gdzie maja imadła wsadzasz 2 dyskietki razem i imadło i mocno œciskasz no i masz zbindowane.

a trojanki sa wrarzliwe na takie bindowanie

papa
 
G

Guest

Gość
Uzyj programu Multi Binder 1.3. Wszystko bedzie chodzic elegancko. Dodatkowo egzeki sa jeszcze pakowane i plik wynikowy ma mniejszy rozmiar. Wczesniejsze antyviry (nie zaktualizowane) nie wykryja najzwyklejszego trojana tak spakowanego i polaczonego z innym programem.

BJACK.
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Kazy jest dobry...

Przeciez one maja jedna funkcje...zbindowac exe z exe....
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Miki..........

Tak twoj pomysl jest swiadczony razem z twoja inteligencja
<
:p:p:p


hahah
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Moze przetestuj najpierw wszystki bindery, i wybierz najlepszy ktory ci jest potrzebny. Jedne lacza pliki *.com drugie *.exe itd. To zalezy co chcesz zdindowac z czym i jakim programem!
 
M

Maj

Gość
odp

A ja powiem tyle: uzyj kazdego joinera byle to nie byl jndator, bo ten progs to szajs
 
Do góry Bottom