BlackShades Porty

krystianoo3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2011
Posty
13
Witam jestem tu nowy i mam problem
Ostatnio przeczytałem coś o trojanach i pobrałem sobie BlackShades R.A.T
Wszystko ustawiłem zrobiłem serwer ogólnie wszystko gra oprócz jednego
Mam internet mobilny (blueconnect) i niewiem jakie mam wpisać porty (zakładka setting) każdy port jaki wpisałem wyskakiwał błąd że jest zablokowany.
Każdy port jaki znalazłem do tego trojana (filmiki yt itp.) nie działały
i tutaj moja prośba czy mógłmi by ktoś podać jakie porty będą działać lub jak takie porty odblokować

Z góry dzięki
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Skad masz BlackShades? Ten backdoor kosztuje 40$.
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
zrób skan portów i dowiesz się jakie masz otwarte :)
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Mam scrackowanego ;) na Youtube znalazłem
Ale chciałbym sie dowiedzieć czy da się z tym coś zrobić
Zcrackowany trojan ;) Stawiam, że jak go ściągnąłeś to masz trojana w trojanie. Ja bym nie liczył, że będzie działać :)

"You are supposed to use 2 ports. One port for the default communication, and one for file transfers. You may stick with random ports, preferably numbers between 1024 and 65535. After that, you will need to forward the selected ports. In order to do that, you'll need to learn how to forward ports from router, where portfward.com may come in handy. The protocol type should be set to TCP for both ports..."
 

krystianoo3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2011
Posty
13
Ale w jakim sensie nie będzie działać? Porty nie będą się włączać ? Bo na filmikach oglądałem jak był włączany przez tego cracka i było wszystko git.
No ale na filmikach wszystko może być ;P

A możecie mi powiedzieć jak zeskanować te porty bo jestem w tym zielony :p
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Nie pomyślałeś, że ktoś zrobił fikcyjny program aby zainstalować tobie własny program szpiegujący? Tak się robi, program wygląda jak oryginalny ale nie posiada funkcji, ma za zadanie zainstalowanie serwera trojana w celu inwigilacji naiwnego użytkownika pragnącego mieć dany program, w tym przypadku BlackShades. Przypuszczam (może się mylę), że to fikcyjny program instalujący malware na Twoim komputerze.
 

krystianoo3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2011
Posty
13
Bardzo możliwe że mógł być tam trojan ale tak naprawdę nie zależało mi na tym bo komp i tak zawirusowany był na maksa :p
Teraz jestem już po formacie całego kompa i postanowiłem pobawić się cybergate. Tylko że tym razem mam Trail z oficjalnej stronki i czy mógłby mi ktoś pomóc z tymi głupimi portami ?
Dokładnie chodzi mi o odblokowanie portu 82.Czy jest to możliwe ? A jeśli tak to w jaki sposób

Proszę o pomoc
 
Ostatnia edycja:

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
A jaki masz router?
Zazwyczaj wpisujesz w przeglądarce swój adres IP , jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
Kiedy miałem LiveBox'a to tak robiłem.
Może cię pytać o login i hasło , nie zawsze każdy router ma takie same.
W moim przypadku login był to : admin , i hasło także.
Możesz także zobaczyć na YouTube.
 

zeozozolen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2010
Posty
17
ja używam liveboxa wpisz adres głównej bramy zaloguj sie
wejdz w serwery lan i stworz nowy serwer z tymże otwartym portem :D
aktywność na aktywny
i po problemie możesz nawet przedział portów ustawić np od 40 do 1500
:D
 

krystianoo3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2011
Posty
13
Witam. Przepraszam nie napisałem ale temat już do zamknięcia ;P Mam juz neta od tp i juz sobie ustawiłem wszystko w routerze.

@up miałem wtedy internet bezprzewodowy blueconnect ;P
 
Do góry Bottom