Blokada ekranu

Bladexor

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2012
Posty
6
Witam, otóż mam pewien problem, a tak właściwie to ma go moja koleżanka. Wczoraj bawiła się telefonem i ustawiła hasło blokujące ekran. Oczywiście hasła nie zna, bo wpisywała losowe cyfry. Czy jest jakiś sposób na złamanie hasła? Wiem, że ma max 9 cyfr; min 4. Po każdych 5 błędnych próbach komórka blokuje się na 30 sek. Wiem, że kombinacji jest strasznie dużo (chyba 10[SUP]4[/SUP]*11[SUP]5[/SUP]). Da się to zrobić w domu czy trzeba pójść do jakiegoś serwisu? Telefon to Samsung Galaxy S+ z Androidem, którego wersji nie znam. Proszę o pomoc.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
A gdyby tak wykonać HARD RESET, nie z menu telefonu a z przycisków, większość telefonów na to pozwala. Niech poczyta o twardym resecie. Jak mogła losowe znaki wpisywać, jak raczej zawsze trzeba powtórzyć hasło, żeby takim brzydkim rzecząą zapobiegać inżynierowie oprogramowania na to wpadli "podaj ponownie hasło".
http://www.youtube.com/watch?v=GUNSD7g504U

Straci pewnie dane i aplikacje, telefon jak nowy.
 

Bladexor

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2012
Posty
6
Dzięki za odpowiedź, ale już nie trzeba pomocy. Hasło jej się przypomniało. I jak z nią dzisiaj gadałem, to nie wpisała losowe cyfry, tylko nazwę zespołu zakodowaną w cyfry. Ale jeszcze raz dzięki :D
 
Do góry Bottom