Brute Force na mylog.pl

N

Notes

Gość
Witam,
Otóż tak szukam i błądzę i nie wiem, więc pomyślałem że może ktoś mógłby mi wskazać drogę.

Poszukuje programu który metodą brute force znajdzie hasło na zabezpieczonego bloga
<
Proszę nie pytajcie dlaczego. Otóż blog jest zabezpieczony jedynie hasłem, nie ma żadnych użytkowników. Potrzebuje czegoś co powolutku złamie i mi wyświetli to hasło.
Czekam na wskazówki.

Przykładowy adres bloga z takim zabezpieczeniem : tutaj

Hopeful,
Notes.
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
Jak by ci sie chciało ruszyc doope i poszperac po forum to bys wiedzial ze brutalem to by ci to wieki zajoło , ale dobrze tam w jednym napisales ze ( powolutku )
lepiej daj sobie spokoj bo jedynie co robisz to login zajmujesz
 
N

Notes

Gość
Originally posted by breaker
Jak by ci sie chciało ruszyc doope i poszperac po forum to bys wiedzial ze brutalem to by ci to wieki zajoło , ale dobrze tam w jednym napisales ze ( powolutku )
lepiej daj sobie spokoj bo jedynie co robisz to login zajmujesz

Umm... 'doope' to ty możesz oglądać sobie na stronach (auto cenzura). A 'zajoło' czy nie 'zajoło'... skąd ty w ogóle jesteś że takimi dialektami do mnie piszesz. Przynajmniej w tym momencie coś robię-dla Ciebie zajmuje nicka- bo ty jak narazie nie popisałeś się ani dowcipem, ani mądrościom swojej wypowiedzi ani nawet opanowaniem.

Myślę że temat można zamknąć.
A ja sam nie będę 'zajmować login'.
 

Patrykuss

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
107
Notes problem jest taki iż hasło na prawdę by się łamało wieki. Dajmy że haśło jest 4 literowe a gość ma hasło złożone wyłącznie z liter to 25^4= 390625 kombinacji na hasło. To na prawdę dużo czasu. Jeżeli już się uprzesz to możesz znaleść jakieś inne wyjście. Nie zawsze brute force wygrywa z atakiem słownikowym
smile.gif
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
zrozum to ze jest full wiary co wpada tylko dla tego na forum zeby np dowiedziec sie jak zlamac haslo kolezanki czy kolegi i wkrecaja ze zapomnieli hasla bo to niby ich i juz wiecej razy na forum nie zajrzeli ( czyli zajeli komus nika ) , napisales ze szukales, tak naprawde jak by cie interesowalo to co chcesz zrobic zlamac te haslo na bloga , to bys wiedzial ze brutalem zlamanie jakiego kolwiek hasla zajmuje wieki ( poprostu strata czasu minie 1 miesionc i hasla miec nie bedziesz i ten ktos zdazy te haslo z 10 razy zmienic i nawet slownik nie da rady bo haslo bylo na W.. a teraz jest na A...)

hhehe z jakim dialektem, masz ruzowe kolko w opisie jestes dziewczyna ?? a piszesz ze " Sam "
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
od dzis jak poznam jakąs dziewczyne to najpierw sprawdze czy ma wszystko na swoim miejscu a puzniej pomysle czy sie z nią umowic
<


Pozdro
 

cycu69

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
3
metodą brute force znajdziesz na pewno hasło,
ale jeśli będziesz szukał non stop kilka miesięcy..

NOTES - jeździsz na innych, a sam(a) piszesz 'pomyślałem' a masz ikonkę kobiety :faja:
 
Do góry Bottom