[DL] Gry o tematyce hackingu

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
Yo :)
Ostatnio znalazlem takie cosik na torrentach tj. zbior kilku gierek o tematyce hackingu, chociaz sam nie sprawdzalem czy to smiga (po za DH)
<


Uplink PL : http://rapidshare.com/files/19561621/Uplink_PL.rar.html
Digital Hazard : http://rapidshare.com/files/19562540/digitalhazard.rar.html
BS Hacker + MOD's : http://rapidshare.com/files/19567125/bshacker.rar.html

jak ktos ma jakies HACKME, itp zabawy to wklejac i temat sie przyklei :)
 

Pretty

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2007
Posty
23
Uplink - jedna z fajniejszych gier tego typu.. niestety mało realistyczna, aczkolwiek posiada "podstawowy" stereotyp postępowania.

A co do gier typu hackme itp [przeglądarkowych] :
www.uw-team.org/hackme/index.htm HACKME 1.0
www.uw-team.org/hm2/index.htm HACKME 2.0
www.uw-team.org/hm3next/index.htm HACKME 3.0
www.tdhack.com jest na niej bardzo duzo zadan do rozwiązania,możliwosć wybrania poziomu trudności ,należy sie zarejestrować
www.withack.com na tej stronie jest pare zadań z konkursu szkolnego na najlepszego hakera
www.hackr.org kolejna strona z łamaniem haseł aby zagrać na tej stronie musisz sie zarejestrowac
www.iwannahack.com Ang. strona znajdziesz na niej lamiglowki z dziedziny crackme i hackme, trzeba sie zarejestrowac
www.quiz.ngsec.com anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 10 leveli
www.mod-x.co.uk anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 8 leveli trudna
www.wargame.ionichost.com/start.html anglojęzyczna strona z łamaniem haseł nie trzeba sie rejestrować
www.arcanum.co.nz anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 4 rodzaje zadań logiczne,programistyczne,kryptograficzne,rózne trzeba sie rejestrować
www.bright-shadows.net anglojęzyczna strona z łamaniem haseł trzeba sie zarejestrować ponad 300 zadań do rozwiązania POLECAM!
www.freewebs.com/hackerchallenge/level1.htm anglojęzyczna strona z łamaniem haseł pierwszych kilka hasel jest bardzo łatwych nie trzeba sie rejestrowac
www.net-force.nl anglojęzyczna strona z łamaniem haseł trzeba sie rejestrowac bardzo wiele kategori zadań POLECAM tą strone!
www.try2hack.nl anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 11 leveli przy nieudanej probie wpisania hasla zostajesz przekierowany na strone disney
www.geocities.com/solarsistem/gif/wg/one.htm anglojęzyczna strona z łamaniem haseł nie trzeba sie zarejestrować
www.angelfire.com/ne/warp/go.html anglojęzyczna strona z łamaniem haseł nie trzeba sie zarejestrować
www.chumley.biz/modules.php?name=Challenges anglojęzyczna strona z łamaniem haseł trzeba sie zarejestrować około 50 zadań
www.antionline.com/tools-and-toys/encrypt-text/index.php na tej stronie nie ma gier natomiast jest pomocny skrypcik do dekodowania niektórych haselek zawartych w grach

[Źródło: hackme.pl]
 

Pretty

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2007
Posty
23

Spray

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2006
Posty
17
link dziala... tylko ze jak zassalem uplinka to blad ze nieoczkiwany koniec archiwum ;p wiec mam pograne ;pp
 

virusotron

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2006
Posty
27
Prosze o kasacje posta, zdublowałem linka
<
<
<


Kod:
www.tdhack.pl - Jednym słowem Etyczny Hacking;) Jest tu zbior zadań (Net,Software,deskrypcja i inne), ale wymaga darmowej rejestracji POLECAM!
<
<
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Dostajemy slaby komputer na początek i z słabym łączem, i staramy sie zdobyć jak najwięcej reputacji i jak najlepszego softu (obecnie 4.5)
Polecam przeczytać na forum dział Manuals.

Slavehack.com

Jesli macie pytania do do samej gry zapraszam na PW
 

Gufu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
15
co do gry Uplink mam kilka pytan i prosilbym o odpowiedz:)
1. najwazniejsze:)
czy ma ona cos wspolnego z rzeczywistoscia? Programy/polecenia konsoli (np. usuwanie logow tam jest jakos LOG=>DEL), ktore w niej wystepuja sa takie jak w realnym swiecie?
no i czy same sposoby wlamow dzialaja na tej samej zasadzie, cyz to jest poprostu zwykla gra, z ktorej nic sie nie nauczymy tylko mozna grac dla rozrywki?

2. mam problem: jak leci mi wprowadzenie v.2 (czyli juz opis jak zrobic misje testowa) to w pewnym momencie po przeczytaniu maila pisze zebym kliknal w link 'komputer testowy uplink' ale nigdzie czegos takiego nie widze... jedyne z czym moge sie polaczyc to 'InterNIC' ale jak to zrobie, to we wprowadzeniu natychmiast pojawia sie informacja, ze polaczylem sie ze zlym serwerem i zebym sie rozlaczyl... no kurde nic innego tam nie widze ;/ (jak sie olacze juz do tego InterNIC to tam faktycznie jest komputer testowy uplink, no ale tak jak mowie.. wtedy juz nie dziala wprowadzenie i nie wiem co dalej..)

3. Czy ta gra laczy sie w jakis sposob z internetem? czy to jest w pelni uruchamiane na kompie... (podobno mozna sciagac stan konta na jakim skonczylismy gre ale nie wiem czy to prawda:p)

podzrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz:)
 

Gufu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
15
no dobrze, moglby ktos odpowiedziec na moje pytania? na pewno ktos gral w uplink:)
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Gra nie ma za wiele wspólnego z rzeczywistością? Nie ma (o ile mi wiadomo) programu który w kilka sekund (uwzględniając nawet kosmiczne prędkości komputerów w grze) złamał hasło do każdego serwera i to nie metodą pełnego przeglądu, a po jednej literce. Tak samo decypher (nie pamiętam, czy tak się nazywa, grałem w to lata temu), nie wspominając o tym, że w grze proxy i firewall są zupełnie czym innym, niż w rzeczywistości. Ale gra się przyjemnie
 

Gufu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
15
ok, dizeki
smile.gif
to chcialem wiedziecP
z tego co widze, to wszystko hackuje sie za pomoca programow, ktore kupilismy ,takze za bardzo sie nie musimy naglowic no ale skoro mowisz, ze sie gra fajnie, to ok:D
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Kod:
Gra optymalizowana jest pod przeglądarkę Internet Explorer 6.xx
tylko szkoda ze nieistniejaca reklama zaslania 2/3 tekstu
<
a na firefoxie jest ok
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
wszystko działa dobrze, a reklamę mozna zminimalizować, żeby nie zasłaniała... :whoeva:
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
też mam IE 6.0 a wszystko wyświetla prawidłowo, ale jutro (albo pojutrze) postaram się zoptymmalizować spycjalnie dla Ciebie
<
 
Do góry Bottom