Dostosowywanie dźwięku kwadrofonicznego, tak by 4 głośniki działały na stereo.

Buonarotti

Użytkownik
Dołączył
Marzec 17, 2009
Posty
8
Gra sobie muzyka, chodzi mi o to żeby wydobywała się także dwóch pozostałych głośników. czy jest to możliwe, jeśli tak to w jaki sposób to osiągnąć? Korzystam z Lenovo y730, niestety Vista (do czasu).
 

Buonarotti

Użytkownik
Dołączył
Marzec 17, 2009
Posty
8
<div class='quotetop'>CYTAT(Buonarotti @ 17.03.2009, 23:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
Gra sobie muzyka, chodzi mi o to żeby wydobywała się także dwóch pozostałych głośników. czy jest to możliwe, jeśli tak to w jaki sposób to osiągnąć? Korzystam z Lenovo y730, niestety Vista (do czasu).[/b]
Dzięki za odpowiedź chłopaki -.-
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Witam.

Spróbuj połączyć kable głośników. Raczej nie jest to wina systemu, bardziej Twoja wina bo nie umiesz się bawić takimi rzeczami. Ja takie rzeczy robiłem w 1 klasie podstawówki. Idź też do serwisu niech Ci coś doradzą, może jakaś kostka rozdzielcza.
I nie wyskakuj z takim tekstem, sam byś czasem popróbował różności a nie idziesz na łatwiznę. Jak te sposoby nie pomogą to pisz.

Pozdrawiam,
discovery
 

Buonarotti

Użytkownik
Dołączył
Marzec 17, 2009
Posty
8
<div class='quotetop'>CYTAT(DISCOVERIOUS @ 21.03.2009, 14:02) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam.

Spróbuj połączyć kable głośników. Raczej nie jest to wina systemu, bardziej Twoja wina bo nie umiesz się bawić takimi rzeczami. Ja takie rzeczy robiłem w 1 klasie podstawówki. Idź też do serwisu niech Ci coś doradzą, może jakaś kostka rozdzielcza.
I nie wyskakuj z takim tekstem, sam byś czasem popróbował różności a nie idziesz na łatwiznę. Jak te sposoby nie pomogą to pisz.

Pozdrawiam,
discovery[/b]

Głośniki są wbudowane.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Jak to wbudowane ? Zawsze można rozbudować.
Zrób i wyślij zdjęcie.

Pozdrawiam,
discovery
 

Buonarotti

Użytkownik
Dołączył
Marzec 17, 2009
Posty
8
Nie zrozumieliśmy się. Głośniki kwadrofoniczne wbudowane są w laptopa. W tym problem.

Z kabelkami bym przecież sam się domyślił.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
To niejestem pewien ale może to być wina karty dźwiękowej, bądź sterowników. A skoro są wbudowane w laptopa to może musisz w ustawieniach poszukać. Ale na odległość trudniej wyjaśnić/pomóc.

Poszukaj TU informacji na temat konfiguracji Twojej karty dźwiękowej.

Pozdrawiam,
discovery
 
Do góry Bottom