Ekipa hakerów

fiskus94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2013
Posty
28
Witam

Jeśli pomyliłem działy to bardzo prosze o nieusuwanie tego tematu tylko przeniesienie do odpowiedniego.

Szukam chętnych hakerów, programistów, informatyków itd. do pewnego dzieła. Chcę stworzyć grupę ludzi odpowiedzialną za pomoc innym użytkownikom i za darmo uczyć ich znajomości komputera oraz zasad jego używania. Od czasu do czasu przewiduję również jakiś grupowy atak ;) Pozdrawiam i czekam na PW. Tylko poważne odpowiedzi! ;)
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Chcę stworzyć grupę ludzi odpowiedzialną za pomoc innym użytkownikom i za darmo uczyć ich znajomości komputera oraz zasad jego używania.
Od czego są fora.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Odpowiadam na zaproszenie do teamu -
Nie, lol.
Nie mam zamiaru marnować czasu na noobów pytających "hce haknonć komputry koleguw. pomorze ktoś".
Na tym forum nie znajdziesz żadnych hakerów, programistów i informatyków.
Znaczy się, znajdziesz. Można ich policzyć na palcach jednej ręki - ale nie oczekuj od nich poważnej odpowiedzi a tym bardziej akceptacji zaproszenia.
 
Ostatnia edycja:

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
"za darmo uczyć ich znajomości komputera oraz zasad jego używani" - jasne.. uważaj, bo ktoś za darmo będzie poświęcał na sprawy typu "kolega mnie wkurza" połowe czasu z swojego życia ;) gdyby to miało jakieś ambicję, np. miałbyś jakiś konkretny cel i ładnie to opisał, to może ktoś by się nawet pokusił.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Najpierw załóż taką stronę, napisz kilka tekstów, wstaw soft i wówczas szukaj. Wówczas znajdziesz.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Prawda jest taka, że za darmo to nawet w morde nie dostaniesz... :D
 
Do góry Bottom