exe->jpg

Status
Zamknięty.

Endrju97

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
5
Bindery?
Czyli jak mam binder to mogę zrobić tak jak wyżej napisałem? Tylko bindery są wykrywalne
<

A Trojan (zależy który
smile.gif
) =] jest nie wykrywalny.
Dlatego chce się zapytać
<


To może inaczej aby nie było bindowania.

Robie folder a w nim Trojan który jest spakowany RaR.
Czy jest możliwość że po kliknięciu w folder otworzy mi się trojan?
Tzn. klikam folder i odrazu wypakowuje mi się trojan i uruchamia.
 

Endrju97

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
5
To może inaczej.
Mam zdjecie.jpg i spakowany RARem instalke.
w CMD ukrywam rar'a w jpg.
Czy da się tak, że jak ktoś kliknie w zdjecie.jpg to otworzy zawarty w nim rar? i rozpakuje i uruchomi
<
?
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Widze ze niektorzy sa tutaj 'madrzy inaczej' wiec chcialbym na podsumowanie tematu powiedziec ze nie dalo sie i nie da zrobic, aby w pliku z rozszerzeniem .jpg byl plik .exe !

Jesli takie cos bedzie mozliwe to napewno sie o tym dowiecie.
 

Endrju97

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
5
Tak ale się da schować RAR'a do jpg. Pomyślałem że jest jakiś autorun ale coś w tym stylu żeby rozpakowywało to.
Zadałem pytanie, odpowiedź brzmi: Nie da się.
Dziękuję bardzo
smile.gif
 

boorek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2005
Posty
38
Originally posted by Mo4x
Pamiętam też na tym forum ktoś opublikował jakiś shit i było to spakowane w archiwum. Po wypakowaniu był plik *.exe z ikonką folderu. Plik miał długą nazwę, żeby system nie pokazywał rozszerzenia tylko trzy kropki takie. No i co taki user zwykły robi? Wypakowywuje archiwum, patrzy ikona folderu, więc klika i się infekuje.

W sieci coraz więcej jest ataków poprzez socjotechnikę. Niektóre są żałosne, a autorów innych podziwiam za pomysłowość.

Masz moze jakiegos e-booka o socjotechnice ? O tych sposobach i ogolnie o roznych przypadkach ? Albo moze jakas ksiazka ktora bys o tym polecil do kupienia dla mnie jako poczatkujacego ? Z gory dzieki
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by boorek
Masz moze jakiegos e-booka o socjotechnice ? O tych sposobach i ogolnie o roznych przypadkach ? Albo moze jakas ksiazka ktora bys o tym polecil do kupienia dla mnie jako poczatkujacego ? Z gory dzieki

Poczytaj Sztuke Podstepu Mitnicka
<
 

xou

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2007
Posty
4

DarkKossSS

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 25, 2007
Posty
1
a jesli u siebie to zmienie to czy jak komus wysle ten plik plik.jpg (zmieniony ze to niby exe) to u niego to sie znowu normalnie zrobi zwykly jpg? czy z koncowka .jpg ale to tak najprawde exe? ;d troche namotalem ;d
 

Reptile ReX

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
248
LUDZIE

!!!

TROJAN, KEYLOGGER,VIRUS, itd

MUSI MIEC ZAKOńCZENIE NP:

EXE,SCR,PIF,BAT PLIKI WYKONYWACZE !!

JEZELI ZMIENISZ MU ROZSZERZENIE NA JPG PRZESTANIE DZIALAC !!

JAK USIBIE ZMIENISZ W REJESTRZE TO OWESZM BEDZIE TROJAN JAKO JPG ALE KTOS INNY TEGO NIE BEDZIE MIEC[/b]
 

papryczak_77

Użytkownik
Dołączył
Marzec 7, 2007
Posty
29
panowie i panie... przecie można zbindować jpg z execkiem a potem zrobić tak jak tu myśleliśmy kilka postów wcześniej... malutki plik wykonywalny w którym będzie napisane assoc .jpg=exefile

albo...zrobic samorozpakowujace sie archiwum w ktore po rozpakowaniu samo uruchomi program z lini polecen assoc .jpg=exefile i rozpakuje zdjecia
<
<
golych panienek... a wlasciwie kilka wirusow
i pozamiatane... ;]
pozdro
 

evolucja

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2007
Posty
110
No tak. Ale musi pobrać tego .exe, więc nie lepiej od razu kl?

[ Dodano: 09-07-2007, 10:24 ]
Originally posted by HeadShot
Ostatnio znalazlem cos ciekawego, trzeba tylko przetestowac: [ Link ]
Ale do póki nie będzie dostępnego exploita to się raczej tego nie wykorzysta. I to w cale nie jest nowość
<
, bo jak robili te obrazki z odliczającym czasem? Właśnie tym.
 

xileven

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
27
wiem o co wam chodzi ^^

ale on napisal ze jak sie zmieni rozszezenie to przestaje dzialac... a ja mu udowodnilem ze nie =)

@topic
da sie zbindowac do .jpg... komus sie to udalo, tylko ten ktos nie chce powiedziec jak =) (chociaz na tym forum tak pisalo : D)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
da sie tylko co z tego ze windows jak widzi rozszerzenie jpg to wyswietla jego zawartosc a nie uruchamia.
mozesz sobie w cmd zrobic
copyB plik.exe plik2.jpg plik3.jpg i co z tego jak i tak nie dzaiła
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom