Facebbok.

denis001

Użytkownik
Dołączył
Marzec 17, 2013
Posty
2
Cześć, jestem tu nowa. Mam do Was pytanie a mianowicie jeśli ktoś jest dostępny na facebooku i jeśli ja wejdę na ten facebook znając hasło i login to czy ta osoba zauważy, że się zalogowałam?
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Cześć, jestem tu nowa. Mam do Was pytanie a mianowicie jeśli ktoś jest dostępny na facebooku i jeśli ja wejdę na ten facebook znając hasło i login to czy ta osoba zauważy, że się zalogowałam?

Nie nie zauważy, w dodatku będziesz miała podgląd tego co pisze w czasie rzeczywistym tzn. jeśli ktoś do niej napisze okienko z wiadomością zobaczysz Ty i druga osoba która jest zalogowana.

Można jedynie zobaczyć aktywne sesje. Tam będzie widać, na jakich IP jesteś aktualnie zalogowany do facebooka, chociaż mało kto wie że w ogl taka opcja istnieje.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Posiadam własny skrypt pod fb ,teraz interesuje mnie jak zmieniec adres url prodcz kupowania domenty i na jaki darmowy host rzucić najlepiej??
Zmień URL w formie która wysyła hasła.
Sprawdź nazwy POSTów przez "Zbadaj element" w Chrome.

Co do hostingu - 000webhost.
Usuną Ci stronę po ok. 2 dniach ale myślę że to Ci starczy na 1 hasło.
Za darmo nic lepszego nie znajdziesz.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
wiesz problem tkwi w hostingu mam skrypt pod fb testowałem na cba.pl wchodzą hasełka pieknie ale kto głupi sie na nie nabierze ,chodzi mi głownie o jakąś darmową domene w której można użyć nazwy facebook z koncówką com, a z tym już problem bąz f.facebook.com , probowalem z maila faka i tez lipa gmail.com odrzuca jako niebezpieczny email
Aha... <facepalm>
Nie będziesz mieć domeny facebook.com
Możesz kupić domenę podobną do facebook.com, to kosztuje chyba 8 USD (~20zł).
Jeśli chcesz bez reklam to tak jak mówiłem, 000webhost.
 
Do góry Bottom