G@du-Ghost Trojan

Status
Zamknięty.

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
zainteresowanych zapraszam do dzału download
http://www.ggt.int.pl

uż dostalem info ze serwer sie posypał na WinME,
GGT jest narazie w fazie Beta i moga sie dzać różne rzeczy
ja testowałem GGT na XP i chodzi w miare stabilnie, ErrOr sprawdzał na Win98 i nie zgłaszał większych problemów,
 

Mifczu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
26
Choc jeszcze sie zbytnio nie bawilem tym trojankiem gdyz mam maly problem z kompem (ale to juz inna historia) uwazam iz to jest (auto cenzura) pomysl chodz niebym byl soba gdybym nie zaproponowal kilku opcji
<


Znaczy nie to zebym wybrzydzal ale trojan taki wcale nie musi przeciez uzywac gg w tym stopniu jak to jest teraz, wystarczy ze program uzywalby go sam. Czyli zamiast wpisywac komendy to same by sie wysylaly po nacisnieciu odpowiedniego przyciska. Wtedy zewnetrznie trojan nie wiele by sie ruznil obsluga od wiekszosci tego typu progow.

A tak przy okazji to mila aplikacja byloby cos w stylu ggspy. Program ktory by pokazywal wszystkie aktualne i archiwalne rozmowy ofiary, wygladem by przypominal np irca. Na pasku byly by podane aktualne rozmowy klikamy na odpowiednia i widzimy o czym tam pisza. a przy okazji w oknie glownym pisaloby sie komendy dla trojana. Piekna sprawa czytac reakcje ofiary na trojanka
<


To oczywiscie propozycja
<
I jeszcze raz gratulacje za pomysl z tym GGT przy najblizszej okazji przetestuje go dokladnie.
 

Djuk

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2004
Posty
10
Ta a jak sie go usuwa
<
bo przy bindowaniu mi sie uruchomil
smile.gif
A antyvir jakby nie bylo jeszcze go nie wykrywa
<

Aha zapomnialbym dodac ze reakcje servera na komende trwaja dosc troche
<
Chociaz lacze mam dobre i transfery tez niezle
<
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
2. W przypadku uruchomienia dwóch i więcej serwerów GGT używających tych samych ustawień GG

należy pamiętać że nowsze połączenia mają większy priorytet !!!!

tzn. gdy podczas pracy serwera GGT zostanie uruchomiony nastepny GGT o tym samym numerze GG to

ten pierwszy zostanie automatycznie rozłączony przez serwer GG i zostanie ustanowione połaczenie z nowszym GGT

I chyba po twoim klopocie Djuk (mozna rowniez wylaczyc server w menadzeze zadan ??) Ale nie wiem czy sa to prawidlowe odp. na twoje pytanie.
A poza tym jak wysylasz ofierze mow ze to super nova napisana przez qmpla nakladka na powergg a jak on otworzy i nic mow ze pewnie jakas wersja szerłer i dziala tylko po 1 uruchomieniu a ty juz ja masz
<
(nie muisz wiec nawet bindowac)
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
hm o ile sie nie myle to numer ofiary nie wystarczy ?? potrzebne jest jeszcze jego haslo na gg ??

ps jeszcze nie testowalem ale z opisu tak wynnika albo cos mi ta grypa naprawde zle dziala
<
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Knexus
hm o ile sie nie myle to numer ofiary nie wystarczy ?? potrzebne jest jeszcze jego haslo na gg ??

ps jeszcze nie testowalem ale z opisu tak wynnika albo cos mi ta grypa naprawde zle dziala
<

nie potrzeba numeru gg ofiary i jego hasła tylko jest potrzebny numer gg i hasło dla trojana pod którym bedzie dzałał , załkadasz sobie poprostu nowy numer na gg i wpisujesz go w GGT, do tego dodajesz jeszcze swoj numer gg na który GGT bedzie wysyłał odpowiedzi, numer który uzywa GGT wpisujesz sobie na liste kontaktów w gg i czekasz az ktos odpali serwer wtedy zrobi sie dostepny
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by Mifczu
Choc jeszcze sie zbytnio nie bawilem tym trojankiem gdyz mam maly problem z kompem (ale to juz inna historia) uwazam iz to jest (auto cenzura) pomysl chodz niebym byl soba gdybym nie zaproponowal kilku opcji
<


Znaczy nie to zebym wybrzydzal ale trojan taki wcale nie musi przeciez uzywac gg w tym stopniu jak to jest teraz, wystarczy ze program uzywalby go sam. Czyli zamiast wpisywac komendy to same by sie wysylaly po nacisnieciu odpowiedniego przyciska. Wtedy zewnetrznie trojan nie wiele by sie ruznil obsluga od wiekszosci tego typu progow.

A tak przy okazji to mila aplikacja byloby cos w stylu ggspy. Program ktory by pokazywal wszystkie aktualne i archiwalne rozmowy ofiary, wygladem by przypominal np irca. Na pasku byly by podane aktualne rozmowy klikamy na odpowiednia i widzimy o czym tam pisza. a przy okazji w oknie glownym pisaloby sie komendy dla trojana. Piekna sprawa czytac reakcje ofiary na trojanka
<


To oczywiscie propozycja
<
I jeszcze raz gratulacje za pomysl z tym GGT przy najblizszej okazji przetestuje go dokladnie.

A ja jeszcze chce zeby wino mi podawal
<
Nie badz wybredny po co ci takie przyciski ?? Naprawde zamiast liczyc na same luksusy moze bys poprosil wojassa o kod i sam napisal do niego kilenta ?? A co do archiwum, to naprawde tak trudno wyciagnac plik z archiwum od gostka i u siebie go rozkodowac ??
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
Ja niestety nie moge go wyprobowac (moze kolejna czesc..) Robie wsio ok wysłałem server nawet kilku osobom zeby sprawdzic czy na pewnoe tak sie dzieje i niestety tak. Na mojej liscie nie chce udostepnic sie ten nr ktory podalem w edycji. Wojass napisales ze czasami tak jest ale u mnie niestety nie działa. Szkoda
<
ale pomysl i pewnie wykonanie (bo jak znam zycie tylko u mnie nie dziala) godne podziwu.
 

Djuk

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2004
Posty
10
Mlodys dalem sobie rady
<
Ale dzieki ahaaa i przy ALT+CTRL+DEL jest tam Server... To jest moja propozycja zmiany w przyszlej wersji
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by mlodys
Ja niestety nie moge go wyprobowac (moze kolejna czesc..) Robie wsio ok wysłałem server nawet kilku osobom zeby sprawdzic czy na pewnoe tak sie dzieje i niestety tak. Na mojej liscie nie chce udostepnic sie ten nr ktory podalem w edycji. Wojass napisales ze czasami tak jest ale u mnie niestety nie działa. Szkoda
<
ale pomysl i pewnie wykonanie (bo jak znam zycie tylko u mnie nie dziala) godne podziwu.

hmm... na jakim systemie to sprawdzales ?
mozliwe ze cos tez jest nie tak z serwerem GG, tych serwerów jest kilka a GGT uzywa narazie jednego, w nastepnej wersji zrobie tak zeby kazdy mogl sobie wybrac na ktory serwer ma sie łaczyć, moze to jakos rozwiaze problemy z polaczeniem sam nie wiem do konca,
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
Ja mam xp'eka a te osoby ktorym wysylalem wiem ze chyba tez maja ten sam systemik. Wiec moze dlatego. Poprobuje jeszcze u innych.
Ale zrobilem tak ze odpalilem server u siebie i takze nic sie nie stalo wiec moze to jest wina tak jak mowisz serwera gg. Czekam wiec na kolejne odslony
smile.gif
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
Naprawde dobre! Wielkie dzięki dla autora... kawał dobrej roboty, mam nadzieje że mnie nikt nie zainfekuje:)

Hmm na gorąco jedna uwaga
Zainstalowalem serwerka na kompie pod 98SE zrzut ekranu przyszedł ładnie na email natomiast nie działa pobieranie i wysyłanie pliku...
Na innym kompie z Xp (2 serwerek) działa...

Na tym kompie z 98SE nie ma reakcji na #@plik i potem sciezke do pliku...


Originally posted by mlodys
Ja niestety nie moge go wyprobowac (moze kolejna czesc..) Robie wsio ok wysłałem server nawet kilku osobom zeby sprawdzic czy na pewnoe tak sie dzieje i niestety tak. Na mojej liscie nie chce udostepnic sie ten nr ktory podalem w edycji.

Hmm moze osoba ktora otrzymala serwerek teraz pracuje na innym koncie urztkownika...z tego co widze (zreszta to oczywiste) to jezeli pracuje na innym koncie serwerek jest nieaktywny!!

Moze mozna to dopracować??
 

Silver

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2003
Posty
17
Trojan dobry :twisted:
Ja go zasialem za oceanem u typiary
<
i wszystko ladnie chodzi oprocz bajeroow z mailem. Wydaje mi sie, ze przy o2.pl nie nalezy podawac przy autoryzacji calego adresu e-mail, tylko sam login :? Zreszta nie wiem. Dopiero raz testowalem troja i przy wysylaniu screena zatrzymalo sie na resolving hostname :? Nie wiem co jest przyczyna, ale jak wszystko bedzie piknie smigalo, to napisze o co chodzilo :twisted: ThX Wojass
PS: Modlmy sie, zeby panowie od Antywiroow szybko sie Ghostem nie zajeli :rotfl:
 

e-5pIdEr

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 14, 2003
Posty
11
A ja niestety nie moge zassac tego trojana.
Nie wykrywa mi tego pliq na stronce
<

Skad moge zassac tego trojanka ?
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
ja ci moge dac server
smile.gif
a na serio zglos sie jak chcesz to ci wysle ( mnie i tak nie dziala wiec sie nie boj
<
) Choc nie wiem co u Ciebie jest nie tak bo mozna sciagnac spokojnie ze stronki.
A co do antyvirow to dobrze by bylo gdyby nikt po prostu nie wspominal o tym trojani na innym forum itp itp....
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Trojan fajny, wykonanie dobre ale te błędy w serwersze na WInME są tragiczne na WInME nie działają opcje #hdd, #run, i #proces.
Zamiast wysyłać screeny eMailem to można wysłać w oknie GG jako obraz ale i tak to najlepszy trojan bo można go używać za NETem
<


Propozycje:
WYciąganie haseł tj, GG Hack
KeyLoger GaduGadu
Zmienianie statusu osoby dostępnej na kompie ofiary
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Silver
Trojan dobry :twisted:
Ja go zasialem za oceanem u typiary
<
i wszystko ladnie chodzi oprocz bajeroow z mailem. Wydaje mi sie, ze przy o2.pl nie nalezy podawac przy autoryzacji calego adresu e-mail, tylko sam login :? Zreszta nie wiem. Dopiero raz testowalem troja i przy wysylaniu screena zatrzymalo sie na resolving hostname :? Nie wiem co jest przyczyna, ale jak wszystko bedzie piknie smigalo, to napisze o co chodzilo :twisted: ThX Wojass
PS: Modlmy sie, zeby panowie od Antywiroow szybko sie Ghostem nie zajeli :rotfl:

tak, jak najbardziej mozliwe ze przy innych serwerach wystarczy sam login bez @cos.pl,
jezeli serwer przy wysylaniu e-meila odpowiada tylko statusem resolving hostname to znaczy ze nie potrafi nawiazac połączenia z serwerem smtp, nie widzi go lub sa za duze pingi
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Wojass powinienieś dodoać opcje do Edit Servera z pytaniej Jaki ma być Klucz w rejestrze bo GGSSL to odrazu wiadomo co to, i opcje gdzie skopiować plik serwera go c:WindowsSystemggssl.exe to też łatwe do namieżenia.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
nastepna wersja bedzie napewno bogatsza o potrzebe funkcje
 

Mifczu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
26
A ja jeszcze chce zeby wino mi podawal
<
Nie badz wybredny po co ci takie przyciski ?? Naprawde zamiast liczyc na same luksusy moze bys poprosil wojassa o kod i sam napisal do niego kilenta ?? A co do archiwum, to naprawde tak trudno wyciagnac plik z archiwum od gostka i u siebie go rozkodowac ??

Wszystko oki tylko gorzej jak ktos ma wylaczona archiwizacje :] A za klienta chetnie bym sie zabral ale to jest niemozliwe przez min najblizszy rok i tak cud ze wogle mam czas zeby tu zerknac a musze przyznac (i to nie 1 raz) ze ggt to bardzo dobry pomysl dopuki oczywiscie antiwiry sie nie zaczna pomalu do niego dobierac. A wybredny to ja jestem z natury
<
lecz to akurat jedna z moich lepszych cech.[/quote]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom