Gbinder

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
a mam pytanie jakie rozszerzenia można bindować w tym programie??? a da się coś takiego np. zrobić zbindować serwer i jakiegoś .gif i wysłać komuś przez rozmowę gg i jak ona kliknie na .gif-a to się odpali serwer?? :oops:
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
mozesz bindowac co chcesz z czym chcesz ale zawsze rozszerzenie bedzie .exe ale uruchomi sie w twoim przypadku i gif i serwer
 

filipyoyo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2007
Posty
9
GBinder

Wiem że bez sensu ale mi sie nudzilo
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
dla mnie to możesz sobie ja zmienic w reshackerze ale ja jej nie wstawie
<
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
a ja mam pytanie jak ktoś wysyła nam plik zbindowany to jest możliwość poznania się ze coś jest z nim nie tak?? bo napewno można poznać po tym, ze np. zdjęcie ma rozszerzenie .exe
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
sam sobie odpowiedziałeś. wystarczy włączyc pokazywanie wszystkich rozszerzeń
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ja nie wiem z czym wy macie problemy. Chociaż wartobyby przeczytac kilka książek o socjotechnice wtedy naprawde zycie staje się łatwiejsze. ja polowe ludzi lapie tak ze mowie ze cos im wysle i normalnie bez bindowania i wysylam zwykly serwer(musi byc niewykrywalny) i jak ofiara mowi ze nic sie nie otwiera to oj sorry wez jeszcze raz wysle i wtedy wysyłam prawdziwą fote czy gre
<
no a na druga połowe potrzebuje bindera
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
trzeba sobie zapracowac na zaufanie a jak nie to sie pod kogoś podszyć i dopiero zdobyc zaufanie
<
 
Do góry Bottom