GG RPC 2

jaskol

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
2
ja mam problem taki ze jak sciagne ten plik wpisze wszystko w te pola tak jak w instrukcji chcem wyslac przez gg do kogos ale nie moge bo niema tego pliku.
jak chcem normalne zdjecie wyslac to znajduje te zdjecie ale nie ten plik server.exe.
co to moze byc
 

bujny_mirek

Użytkownik
Dołączył
Maj 13, 2007
Posty
2
mam pytanie . zalezy mi na haslach i liscie kontaktow od kolezanki. ale nie chce jej wysylac tego pliku server.exe(bo ona to taka troche kumata jest i moglaby sie skapnąć) tylko chcialbym wyslac jej siostrze, ktora wiem ze ma na kompie swoj profil(konto uzytkownika windows) utworzony. i czy jak jej siostra otworzy u siebie na profilu to czy GGRPC2 przechwyci dla mnie takze dane z innych profili ktore sa utworozne na komputerze???
 

uki80

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 21, 2006
Posty
2
ja mam takie pytanie odnosnie ggrpc2. jakis rok temu go sciagnalem i wyslalem okolo 10 osoba i wszystko gralo. byl niewykrywalny (no to akurat sie zmienia) ale wiadomosc dochodzaca do mnie zawierala hasla, kontakty i nawet screeny. teraz go od kilku dni wprowadzilem znowu do uzytku i cos sie powalilo. dochodzi do mnie wiadomosc ale pisze w niej : "Wczytany Plik jest niepoprawny lub brak w nim hasła" i faktycznie sa listy kontaktow ale bez hasel, nie ma tez screenow. tak wiec stal sie bezuzyteczny. zmienialem juz wersje gg myslac ze to od tego zalezy z 7.7 na 6.1 ale nie dziala tez. moze ktos wie o co chodzi i poratuje ??
 

malin14

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2008
Posty
1
Cześć
smile.gif

Słuchajcie Wszystko Pięknie Ładnie
<

Dostałem Tylko Liste GG "Ofiary"
a Hasła Nie ? Dlaczego ? o Co w Tym Chodzi ?
 

Josia

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2012
Posty
1
Witam i proszę o pomoc czy ten program poda mi hasło do gg gdy mam tylko sam numer? Moja historia jest taka że jestem z chłopakiem prawie 3 lata gdy wczoraj byłam u niego dziwnie się zachowywał przy swoim komputerze. Gra w jakąś grę i pisze z dziewczyną na gadu która też w to gra. Widziałam jak wyskoczyła na gadu że jest dostępna ma ją podpisaną Kicia a ja nie wiem co zrobić jestem w klasie informatyczniej ale takich rzeczy nas nie uczą :p Chciałabym włamać się na gadu zdobyć jej numer, przejrzeć archiwum i ogólnie wiedzieć co on kombinuje. Ma zamiar mi się oświadczyć ale nie wiem czy powinnam w to wierzyć wcześniej był typem kobieciarza. A co jeśli ciągle mnie zdradza, nie mogę być z kimś takim. Proszę o pomoc, wiem że większość z was to płeć męska ale nie bądźcie tym razem solidarni i pomóżcie kobiecie ;) Będę bardzo wdzięczna i gdyby mógł mi ktoś tłumaczyć wszystko po kolej bo zbyt sprytna nie jestem jeśli chodzi o komputery.
P.S w szkole jest łatwy poziom i tylko 2 klasy technikum a przecież do mechanicznej bym nie poszła. Dlatego niesprytny informatyk. Proszę o pomoc :)
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Jeśli chłopak nie ma zapamiętanego hasła do gg i loguje się za każdym razem gdy uruchamia gg to uruchom na jego komputerze jakiegoś darmowego keyloggera lub płatnego np ode mnie :D wtedy poznasz hasło ale archiwum bodajże nie uzyskasz bo jeśli dobrze pamiętam zapisuje się ono lokalnie na komputerze użytkownika a nie w bazach serwera.
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Jezeli chcesz archwium to pozostaje wysłać "Kici" Trojana ;D Np. CyberGate, DarkComet etc... ;)
 
Do góry Bottom