jak mozna cos zbindowac

L

LAMER

Gość
otoz chcialbym sie dowiedziec jak mozna cos zbindowac bo chcialbym wsadzic trojana do jakiejs gierki:p
a w tym celu potrzeba chyba miec jakis program prosze o pomoc!!!!!!chodzi o to ze jak on wlaczy ta gierke to trojana rowniez ale chyba wiecie o co chodzi:)
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
EH

JAK JESTEŒ JUŻ U ACHATESA TO POSZUKAJ BINDERA I SĽDZE ŻE JESTEŒ NA TYLE SPRYTNY ŻE DOWIESZ SIE JAK ZBINODWAĆ.

JA POLECAM BINDERA O NAZWIE JUNTADOR BETA!


_________________
GREETZ ADZI !!
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Więc...

Polecam ten sam program co przedmówca. Najproœciej jak wytłumaczyć jak to działa masz coœ takiego:

dupy.exe i trojan.exe


Otwierasz programem oby dwa pliki. Potem wciskasz binder czy start jakoœ tak. I to się łšczy razem dupy i konik = powstaje z tego jeden plik czyli : dupytrojan.exe
smile.gif
))'

Wysyłasz to. Ktoœ otwiera sobie dupy a przy tym i konika
smile.gif
)
Dalej wiesz co się dzieje.

Aha jeœli ten ktoœ ma AntiVirusa to wtedy to wykryje. Radze wieć połšczyc jakiegoœ nowego trojana/albo nie wykrywalnego. Albo liczyc na szczęscie, że goœc nie ma takiego programu.

No to chyba tyle jeœli jednak to nie pomogło to nr. GG: 1605771
 
L

LAMER

Gość
wielkie dzieki bardzo pomogliscie mozecie mi jeszcze powiedziec jakiego niewykrywalnego trojana polecacie jesli taki istnieje:)
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
TROJANIK

JA POLECAM DANTON 3.2 i Duddie 3.2 ale nie pamiętam czy sš one wyrkywalne ale wiem że proste w użyciu.


________________________
GREETZ ADZI
 
B

b4d4ss

Gość
danton jest wykrywalny ...
koles to virii ... czy moze kumpel .. jak go zwal tak zwal ...
 

acidkiller

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2001
Posty
28
w zasadzie wysztkie sa wykrywalne
jeżeli w anty trojanie został umieszczony kod żródłowy nowgo trojana to nic z tego nie będzie
 
R

Rafaello_X

Gość
Niewykrywalny jest każdy trojan, którego zbindujesz
<
. Do bindowania polecam X-EXE JOINER
 
Do góry Bottom