Jaki trojanik?

R

Rafaello_X

Gość
Witam, u nas w liceum, ostatnio założyli kawiarenkę internetowš. Chciałbym (tak dla zabawy) instalnšć im jakiegoœ konika. Jakiego mi polecacie?? Nie chcę formatować dysków (nie jestem tak brutalny
<
) a najwyżej się zabawić, wiecie... okienka, www, myszka, podglšdać ich itd. Bardzo prosiłbym o opinię jakiego konika mi polecacie...

P.S. Najlepiej polskiego
smile.gif
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Al...

Jaki jest admin tego, dobry sprawdza.......Hmmm NetBus choć nie wiem chyba wszytkie sš dobre ale jeszcze wiadomo zależy.
 
R

Rafaello_X

Gość
Goœciu z informy (który to wszystko pilnuje) nawet nie słyszał o słowie "Koń Trojański", "Back-door" itd.
<
.
Ale najlepiej, aby konik nie był rozponawalny przez antywirusy
smile.gif
.
 
B

b4d4ss

Gość
hmmm

po wczesniejszych postach wydawalo sie ze jestes masta of hacka ....
no coz pozory myla skoro sam nie wiesz jakiego trojanczyka dobrac ...
na drugi raz nie badz madrzejszy od telewizora
<

poszukaj a znajdziesz ... najlepiej przetestuj na sobie samym...

pozdro, badass
 
B

b4d4ss

Gość
rewitam

cofie to juz przeszlosc .. przynajmniej w tym wydaniu, faktycznie opcje ma ciekawe... nie mowie tu o jakijs glupawej zabawie ale o innych rzeczach, sama budowa i konstrukcja jest interesujaca, moim zdaniem o glowe przewyzsza "konkurentow" - jednakze jest wykrywalny, no coz jest juz dosyc dlugo dostepny ...
sa nowsze zabawki, wystarczy spijzec w dzial NOWOSCI

pozdrawiam, badass
 
R

Rafaello_X

Gość
Ehh b4d4ss.

Mogę powiedzieć tak od razu:
uzywałem:
Cofeini
Prosiak
Konik
i parę innych.

Ale mi chodzi o jakieœ inne nowoœci (bo ostatnio urwał mi się kontakt z pewnymi kumplami...).

A ty b4d4ss nie bšdŸ taki przemšdrzały
<
 
B

b4d4ss

Gość
wiesz tu nie chodzi o przemadrzalosc, ale o to ze na innych postach byles madrzejszy od telewizora...
a poza tym stary powiem ci jedno... owszem trojany jest to hacking... ale dla miernot stary takie jest moje zdanie, ja osobiscie podziwiam tych, ktorzy je pisza ...
ale powiedz mi co za filozofia zbindowac i wyslac komus trojanczyka ???????????
zbyt wiele wysilku to nie kosztuje, ani umiejetnosci...
dziecko to potrafi ...

pozdro, badass
 
A

Anubis

Gość
napisz sobie trojanka. Jak masz pojecie (a po wczesniejszych postach wnioskuje ze "masz olbrzymie") to nie powinienes miec tym problemu...

Anubis NDT
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
A ja....

A ja napisze do Kondora może ma jakiœ plan....
:))))))))


pozdro:
zRaZ
 
Z

zero_ikry

Gość
moze ktos podrzuci pomysl efektywnego przesylania zrzutow ekranu bo z tym mam duze problemy ....

pozdro zero_ikry
 
R

Rafaello_X

Gość
Owszem, b4d4ss ale rozumiesz, im mniej czasu zużyjesz na jeden komp, to będziesz miał więcej na inny. A w moim przypadku (mam bardzo wolne łšcze, a od czasu do czasu wpadam do kumpla, który ma szybsze) tylko konik mnie ratuje. I wielkie dzięki Anubis, dobra myœl
smile.gif
.
Tak więc zaczynam pisać konika... jakby go nazwać....
<
.
 
W

Woren

Gość
No to ja na poczatek bym ci polecil matrixa, nie ma zbyt zaawansowanych funkcji wiec ci wystarczy,
Pozdr woren!!!
 
Do góry Bottom