karta grafriczna

Xilebo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
17
czesc
mozecie mi napisac jakies info o tej karcie? np ile ma mb akcelatora 3D ( o ile ma:D) bo to chyba jakis zintegrowany shit;/
Intel Ž G33/631 Express Chipset Family
Nie moge o niej nic znalezc.
IntelŽ G33 Express Chipset
Takie o cos pobralem IntelŽ Graphics Media Accelerator Driver for Windows* XP (exe) ale nie wiem czy to sterownik czy co. Bo mam gre to sie nie da grac bo obraz jest rozmazany, prawie nic nie widac to chyba ze karta za slaba.
Napiszcie cos o niej jak mozecie.
 

Xilebo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
17
No mi się tak wydawalo ze ma zintegrowane bo komp bardzo szybko chodzi, nówka sztuka
<
Tylko ta karta;/ Jak ma ktos te inffo czy ma cos takiego jak akcelator 3d i ile mb to prosze napisac bo ja nic nie moge znalezc
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Drogi zaawansowany użytkowniku Xilebo,
Otóż chciałbym poinformować Cię zaiste o fakcie, iż wbudowane karty zaprawdę, za żadną zniewieściałą cholerę nie wyrobią z grafiką 3D gdyż albowiem iż używają do tego procesora (CPU, nie GPU bo go nie ma)...Kup se pan dżiforsa i miej spokój. ;D
 

Xilebo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
17
A moze ktos polecic dobrą kartę graficzną? Komp to intel core duo 2,4 ghz, 1gb ram i karta taka zeby fifa najnowsza dziala i jeszcze kilka kolejnych wydan, poprostu dobra;)
 

prefix

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2009
Posty
17
<div class='quotetop'>CYTAT(Xilebo @ 6.07.2009, 17:35) <{POST_SNAPBACK}></div>
A moze ktos polecic dobrą kartę graficzną? Komp to intel core duo 2,4 ghz, 1gb ram i karta taka zeby fifa najnowsza dziala i jeszcze kilka kolejnych wydan, poprostu dobra;)[/b]
Zależnie od funduszy, karta GeForce'a od serii ósmej wzwyż (8600?) powinna starczyć i na następne edycje, chyba, że celujesz wyłącznie w 09, to według opisu niezłe efekty są przy 7800 (przy nadmiarze kasy raczej pomiń serię 9xxx, to głównie podręcone 8xxx i zainwestuj w GTX-y). Jeśli chodzi o Radeony, z zapasem powinny wystarczyć 3850 i wyższe, jednak tu proszę o weryfikację kogoś z większym doświadczeniem niż moje, bo miałem jedynie krótką styczność z firmą ATI
<
I jeśli chcesz mieć komputer do gier na dłużej, dorzuciłbym trochę RAMu.
 
Do góry Bottom