mail bomber soory ze w forum o trojach

L

LAMER

Gość
sorka ale jak wiecie niezawiele wiem i chcialbym sie dowiedziec jaki mailbomber dziala probowalem juz duzo mail atack,unabomb,danton,kaboomitd..... i nic niedziala albo jakis blad albo cos w tym stylu albo pisze ze niemoze wyslac pomozcie i powiedzcie jaki program do mail bombingu dziala i krotki jego opis:)i jak go uruchomic. z gory dzieki pozdrowka dla wszystkich
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Ehhhhhh..

Że nie jestem chamem (albo przez samo h nie wime) i nie jak inni fachowcy odpisze. Mówišc, że mnie też nauczono obsługi bo też byłem lamer.....pozdrowienia dla tego goœcia!!pewnie będzie to czytał...


Więc poszukaj taki program: "yaasf" jeœli nie znajdziesz mail mi wyœle albo wstšp na kanał irca of c..: server:kulki.olnet.pl #polska port: 6667. Wyœlę ci go. No obsługa jetst banalna..serio poprostu sam się przekonasz.....jeœli choć troszkę znasz j.angielski.
 

acidkiller

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2001
Posty
28
sorka ale jak wiecie niezawiele wiem i chcialbym sie dowiedziec jaki mailbomber dziala probowalem juz duzo mail atack,unabomb,danton,kaboomitd..... i nic niedziala albo jakis blad albo cos w tym stylu albo pisze ze niemoze wyslac pomozcie i powiedzcie jaki program do mail bombingu dziala i krotki jego opis:)i jak go uruchomic. z gory dzieki pozdrowka dla wszystkich[/b]
wszystko co ci potrzebne do bomby pocztowej to:
1.bomber (np kaboom)
2.adres pocztowy ofiary (np [email protected])
3.smtp (serwer pocztowy,np post.go2.pl)
pozdrawiam
 
B

b4d4ss

Gość
EinStEin i ghostface; 10 grudnia 2001 roku opublikowali kolejna wersje anubisa 1.0.9 I CHWALA IM ZA TO. Panowie robia zajebiscie dobra robote. Dodam tylko ze EinStEin jest tworca yaasfa.
zrodla dostepne sa : http://underground.org.pl/anubis/
mailbomber dziala pos systemami unixowymi jednakze dostepne sa wersje pod windoze i BeOS'a
Tu pozdrawiam tworcow i ... coz probujcie ...
 
R

Rafaello_X

Gość
<div class='quotetop'>CYTAT
sorka ale jak wiecie niezawiele wiem i chcialbym sie dowiedziec jaki mailbomber dziala probowalem juz duzo mail atack,unabomb,danton,kaboomitd..... i nic niedziala albo jakis blad albo cos w tym stylu albo pisze ze niemoze wyslac pomozcie i powiedzcie jaki program do mail bombingu dziala i krotki jego opis:)i jak go uruchomic. z gory dzieki pozdrowka dla wszystkich[/b]
wszystko co ci potrzebne do bomby pocztowej to:
1.bomber (np kaboom)
2.adres pocztowy ofiary (np [email protected])
3.smtp (serwer pocztowy,np post.go2.pl)
pozdrawiam
[/b][/quote]

W odpowiedzi nr. 3 kategorycznie się z tobš nie zgadzam! Smtp, musi należeć do serwera, na którym stoi atakowany email! W tym wypadku np. smtp.bijmie.gov
<
.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
A ja......

A ja polecam Euthan 15 bardzo dobry pod wingoroze jest u achatesa w download.
A co do tego jak obsługiwać Euthan 15:

1.Potrzebny ci bomber Euthan 15
2.Server ( tu musi być server smtp przyjmijmy że smtp.wp.pl
From ( od kogo, adres musi się zgadzać z serverem smtp i takie konto musi istnieć [chyba] przyjmijmy że [email protected])
Port ( oczewiœcie port smtp czyli 25)
Times ( to ile chcesz wysłac e-mail)
To ( do kogo wysyłasz niezależnie od smtp przyjmijmy że [email protected])
Subject ( temat wiadomoœci)
Bcc i Hdr nie interesuje pewnie ciebie
3. I naciskasz Send ( ono jest takie małe sšdze że znajdziesz
smile.gif
)


______________
GREETZ ADZI
 
R

Rafaello_X

Gość
A ja polecam Euthan 15 bardzo dobry pod wingoroze jest u achatesa w download.
A co do tego jak obsługiwać Euthan 15:

1.Potrzebny ci bomber Euthan 15
2.Server ( tu musi być server smtp przyjmijmy że smtp.wp.pl
From ( od kogo, adres musi się zgadzać z serverem smtp i takie konto musi istnieć [chyba] przyjmijmy że [email protected])
Port ( oczewiœcie port smtp czyli 25)
Times ( to ile chcesz wysłac e-mail)
To ( do kogo wysyłasz niezależnie od smtp przyjmijmy że [email protected])
Subject ( temat wiadomoœci)
Bcc i Hdr nie interesuje pewnie ciebie
3. I naciskasz Send ( ono jest takie małe sšdze że znajdziesz
smile.gif
)[/b]
I znowu się nie zgadzam!! Ten smtp, musi należeć do serwera atakowanego maila, czyli w tym przypadku: smtp.poczta.onet.pl czy coœ w tym stylu... A E-mail OD może być taki, który nawet nie istnieje, np: [email protected] (musi być końcówka narodowa!).
Wiem, bo używam tego typu progsów.
 
D

DJKufel

Gość
nielepiej jako punkt 3.. (czytaj SMTP)
uzyc servera poczta.onet.pl :)
(czy jakos tak, niepamietam dokl. adresu :) )
 
M

moqkomar

Gość
------------------------------------------------------------
W odpowiedzi nr. 3 kategorycznie się z tobš nie zgadzam! Smtp, musi należeć do serwera, na którym stoi atakowany email! W tym wypadku np. smtp.bijmie.gov
----------------------------------------------------
zaraz, zaraz.
Ktos tu chyba nie zna zasady działania smtp.
majšc konto na np. interii nie morzesz wyslac na wp?
Bzdura!!!
server smtp musi byc ten sam jaki widnieje w 'mail from'
np:
server smtp: smtp.wp.pl
mail to: email_ofiary@server_emaila_ofiary.koncowka_narodowa
mai from: [email protected]

inaczej nie wysle maila tylko wyjdzie blad. Uwierz mi znam sie na tym bo sam pisze mailbombery.

pzdr all
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
sorka ale jak wiecie niezawiele wiem i chcialbym sie dowiedziec jaki mailbomber dziala probowalem juz duzo mail atack,unabomb,danton,kaboomitd..... i nic niedziala albo jakis blad albo cos w tym stylu albo pisze ze niemoze wyslac pomozcie i powiedzcie jaki program do mail bombingu dziala i krotki jego opis:)i jak go uruchomic. z gory dzieki pozdrowka dla wszystkich[/b]


Przcierz to proste jak przysłowiowe nukowanie goœcia na IRCu. Masz na przeykład jakiegos e-maila na krórego chcesz wysłać bombke.To musisz na poczštku dowiedzieć sie na jakm servie smtp jest ten e-mail , zeby sie dowiedzie to, najłatwiej wpisz tego e-maila to Neotrace lub do VisualRoute i masz jak na dłoni.Serva SMTP masz to juz ci tylko zostało wypewnianie rubryczek nie.
 
G

Guest

Gość
hmmmmm.... ja mam hakteka
doskonaly program!
Wysyla maile (umnie przynajmniej) 2 razy szybciej niz kaboom!, dotego mozesz ustawic "wielkosc" maila (nie zalacznika tylko maila), ma skaner portow, i anty-mailbombera, i Ip Scan, a zajmuje tyle co kaboom
smile.gif


i tam Servera nie wpisuje takiego jak mail (np: [email protected] to i server musi byc pop.wp.pl) Tylko pisze tam hacker.com lub FPP.pl

QL program polecam

a to on Haktek
 
Do góry Bottom