Nauczka dla szkodnika, metodą złości - Poszukiwany Trojan

wyrod154

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2013
Posty
5
Witam posiadam swoją sieć serwerów, niestety pewien dzieciak (11lat) myśli że wszystko mu wolno i ciągle nam DDoS'uje serwery, chcę go nauczyć troszkę pokory, groźby nic nie pomagają tak więc przyszła pora na pomoc z Waszej strony, potrzebuje czegoś czym dzieciaka nauczę, że z nami się nie "zadziera" może macie jakiś ciekawy trojan czy coś co mogę mu przesłać aby zainfekować mu troszkę PC ?

Jeśli piszę w złym dziale to przepraszam bardzo, ale na prawdę mamy go już dość i chcę dać mu nauczkę.


Pozdrawiam Przemek.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
DDoS jest przestępstwem także możesz spokojnie zgłosić sprawę na policję. Dostanie kuratora to mu się odechce takich zabaw.
 

wyrod154

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2013
Posty
5
Nie mamy zbitych dowód na to że "to" on nam robi DDoSy jedynie pogruszki na gg do tego dziwne foty z podpisem jego nicku, najlepsze w tym wszystkim jest to że typ używa Proxy więc po IP nic nie zdziałamy, dlatego chcę zastosować tego typu metodę.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Chcecie mu pokazać że z wami się nie zadziera a szukacie pomocy?
OMG...

Znasz jakieś dane tego gościa, nazwisko, adres?
Jeśli znasz a on o tym nie wie można to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Witam posiadam swoją sieć serwerów, niestety pewien dzieciak (11 lat) myśli że wszystko mu wolno i ciągle nam DDoS'uje serwery, chcę go nauczyć troszkę pokory...
Skąd wiesz, że to on? Dla mnie to trochę dziwne, że ma 11-latek własny botnet lub grupę (sporą) znajomych co konsekwentnie wykonują ataki pakietami na serwery (chyba sieć serwerów ma spore łącze?). Bo z własnego łącza to chyba raczej nie jest w stanie zalewać odpowiednią ilością pakietów?
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Skąd wiesz, że to on? Dla mnie to trochę dziwne, że ma 11-latek własny botnet lub grupę (sporą) znajomych co konsekwentnie wykonują ataki pakietami na serwery (chyba sieć serwerów ma spore łącze?). Bo z własnego łącza to chyba raczej nie jest w stanie zalewać odpowiednią ilością pakietów?
Uwierz mi, są 11-latki z botnetami, niekoniecznie script-kiddie :)

Ja bym podesłał kolesiowi wirusa.
A ja bym poszukał jego danych lub jakichś innych materiałów którymi można go szantażować/straszyć.
Ale to tylko ja, lubię w*urwiać, straszyć ludzi. To mi sprawia przyjemność .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Najprościej będzie jak zgłosisz zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. Osoba, która nazywasz dzieciakiem dostanie nauczkę. Namierzą go mimo tego, że korzysta z serwera proxy. Nie warto brać sprawy w swoje ręce bo jeszcze nabawisz się problemów.
 

fiskus94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2013
Posty
28
A ja bym poszukał jego danych lub jakichś innych materiałów którymi można go szantażować/straszyć.
Ale to tylko ja, lubię wkurwiać, straszyć ludzi. To mi sprawia przyjemność .


Też nie głupi pomysł hehe ;)
 

wyrod154

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2013
Posty
5
Nie znam danych od gościa, chociaż jak by dobrze poszukać to może i bym go znalazł na nk,fb wiem że ma około 11-13lat ponieważ był najmłodszym z naszych moderatorów (taki wiek podawał) daliśmy mu szanse, ale niestety - zresztą nie o tym tutaj.. Gość jest na tyle bezczelny że wysyła po każdym DDoS'ie na PW do wszystkich zdjęcie z ruskim tekstem gdzie zawarty jest jego stary nick z forum+różne obraźliwe obrazki, dziwne jest to że może się logować na konta zbanowane i mimo to nadal tworzy tematy+wysyła PW...

Nie chcę zbytnio tułać się po sądach bo mam swoje sprawy rodzinne, żonę dziecko więc nie mam na to czasu, chcę mu dać w jakiś sposób nauczkę...
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Podeślij mi jego adresy e-mail, jako prywatną wiadomość tutaj na forum. Może znajdę, jakiekolwiek dane - poszukam w bazach.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
To nie o program chodzi ale o użytkownika pewnego forum rosyjskojęzycznego, przykładowo:
http://zhyk.ru/forum/showthread.php?t=516425
związanego ze stroną
http://bugpoint.ru/
Dalej mnie dziwi, że nastolatek zna rosyjski i korzysta z for w tym języku.
Serwisy i fora gdzie uzywa się języka rosyjskiego sa dla takich starych zgredów jak ja a nie dla 11-13 latków.
 

AnonymousSS

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2013
Posty
5
Spróbuj się z nim dogadać najlepiej na tym wyjdziesz ,sprawa na policji ciągnęła by się latami a potem i tak by ja zamknęli z braku dowodów bo pewnie się dobrze maskuje
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Gadu: 2624429
Skype: Michal.m59
Z tego co powiedziało mi Google, łebek ma 15 lat i pochodzi z Krakowa. Info oczywiście niezweryfikowane.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
AnonymousSS, przestań pisać głupoty.

Co do dzieciaka to znalazłem konta społecznościowe. Chyba już wiadomo jak ma na imię i nazwisko. Dane wysłałem na skrzynkę pocztową HCP do wyrod154. Zrób to dla niego, zgłoś całą sprawę - nauczy się co można.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Radze Ci zmienić dodatkowo calutki skrypt forum i reszte plików bo masz pewnie pod niego shella podczepionego, bo po Twoich pytaniam mniemam że sam nie wyśledzisz który plik może być zmodyfikowany. Baze danych możesz przenieść. Zmień też hasła dostępu do kont shellowych, ftp, i admina forum. (abstra***e od DDOS).

Wiele serwerów pośredniczących proxy jak nie wszystkie i tak monitoruje ruch, więc proxy dla organów ścigania nie jest problemem. Szczególnie monitorowane są serwery niemieckie. Nawet TOR może być zawodny. Wydaje mi się że nadal nie szyfruje połączeń, więc można wykonywać specyficznie wykorzystany atak MITM, do tego pomyślmy (tylko moje mniemanie) że organizacje rządowe też pośredniczą w węzłach TORa i monitorują przepływ danych więc już mają dużo bliższą drogę do potencjalnego przestępcy używającego TOR'a.


Więc coś kręcisz, policja nie gryzie.
 

wyrod154

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2013
Posty
5
Zmiana skryptu forum ? zapłaciłem 200$ za IPBoard i mam go zmieniać na co ? php by przemo ? bez przesady, ftp czyste dzieciak jest za głupi i nie miałby tam dostępu, pełnił tylko funkcję Moderatora na forum...
Avenger gg zgadza się i reszta informacji bo to właśnie jego gg....
fortowiec dzięki wielkie za info podesłane, teraz mogę go już jakoś na straszyć...

(sry za błedy, jestem po 13h w pracy... padam na pysk)
 
Do góry Bottom