Nowy binder zapraszam do testow

bait13

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2005
Posty
90
Originally posted by nBD
wysylam tylko aktywnym uzytkownikom, jezeli masz < 20 postow albo jakies mierne wypowiedzi w stylu "jak skonfigurowac..." to oszczedz sobie czasu na pisanie do mnie

przeczytaj sobie
smile.gif
 

Ormin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2007
Posty
8
Witam
smile.gif


Byc moze nie jestem aktywnym pod wzgl. postów uzytkownikiem, choc przegladam to forum od pewnego czasu. Otóż, zainteresowaly mnie opcje tego bindera, które pod niektórymi wzgl. mogą być rewolucyjne
<
otóż dlatego, zgłaszam sie jako alpha-tester tegożże programu. Mam w tym dośw. , bowiem znajdywałem luki i łatałem je w tzw OTS ( Open Tibia Server ). Pewnie pomyślisz ,,Tibia? To jakiś głupek". Otóż nie, gdyż tylko tworzylem silniki, ale nie gralem ( zbyt długo ) w Tibie.

Tak więc, licze na pozytywna odpowiedź
smile.gif
. Ormin
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by nBD
binder jest juz wykrywalny, glownie dzieki wam geniusze
Sam się nie lansuj, wystarczy zmodyfikować źródło nieco i znowu będzie nie wykrywalny...
A co myślałeś że nie będzie nigdy wykrywalny? takie rzeczy to tylko w Erze ;]

A to chyba beta?
 
N

nBD

Gość
ja nie musze sie lansowac Smarku, binder znowu niewykrywalny ale zostaje private. Chcialem cos zrobic dla ogolu (czyt. was), ale poza requestami o binder nie bylo zadnego supportu z waszej strony.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by Error_PL
To było się nie lansować i zostawić go samemu sobie ;]
Po co nBD miałby go sobie zostawiać? Założe się, że nie bawi się on w h4x0rowanie kolegów. Napisał to opublikował. Z resztą jakby potrzebował mógłby zawsze sobie takie narzędzie napisać.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by Mo4x+--><div class='quotetop'>CYTAT(Mo4x)</div>
<!--QuoteBegin-Error_PL
To było się nie lansować i zostawić go samemu sobie ;]
Po co nBD miałby go sobie zostawiać? Założe się, że nie bawi się on w h4x0rowanie kolegów. Napisał to opublikował. Z resztą jakby potrzebował mógłby zawsze sobie takie narzędzie napisać.[/b]
aj tak tylko napisałem
<
 
N

nBD

Gość
Originally posted by Avengers
Ocb w tym Binderze Jak loncze 2 pliki to mi wychodzi na koncu z koncowka .exe a nie jpg :/
Na pewno robisz wszsystko dobrze ? Najpierw trzeba wybrac plik Z KTORYM chcesz zbindowac potem w drugim okienku pliki KTORE CHCESZ DOLACZYC a potem bind. Jest pewne ograniczenie, plik jpg nie moze miec rozdzielczosci wiekszej niz 843x452 pixeli i musi byc w 16bitowych kolorach, wiec moze to powod.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
nBD cos mi sie wydaje, że nie oto mu chodziło. Pewnie chłopak się rozmarzył i myślał że zbinduje exe + jpg =jpg xD
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Wlasnie sprawdzilem ten programik i jestem zaskoczony. Prosty w obludze, malo zajmuje, a co najwazniejsze dziala bez zarzutu
<
Respect dla autora :faja:
 

Karakara666

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2007
Posty
1
Chodze szukam znalazłem i co z tego jak musze napisać 20 postów ;/
jakies dziwne ograniczenia macie.
Chciałbym bardzo uzyc programu ale niestety nie mogę go sciągnac fajnie ;/
Wydaje mi sie ze te forum zostalo stworzone by pomagac i uczyc a nie dawanie ograniczen ze ten program jest tylko dla tych co coś piszą :|
bym z przyjemnoscia program skomentowal ale po sprawdzeniu....
i tak zostane zjechany ale musialem to napisac bo to troche dziwne ;]
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Prosze, to jest ta pierwsza wersja:

Kod:
http://rapidshare.com/files/32549217/Binder.exe.html

Program czysty, jak ktos moze niech potwierdzi
smile.gif
 
Do góry Bottom