o ruchomych obiektach poraz drugi!!

G

Guest

Gość
Ej powie mi ktos jaka jest funkcja zeby wpromadzic obiekt graficzny do ruchu . to znaczy zeby reagowal na naciskanie klawiszy ..
za wszystkie posty z gory dzieki
smile.gif
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
Originally posted by adam13
Ej powie mi ktos jaka jest funkcja zeby wpromadzic obiekt graficzny do ruchu . to znaczy zeby reagowal na naciskanie klawiszy ..
za wszystkie posty z gory dzieki
smile.gif


Czlowieku najpierw powiedz o jaki jezyk programowania ci lazi bo przecierz nikt sie nie domysli
 

traja66

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2002
Posty
27
Jesli chcesz dowiedziec sie o takich rzeczach to zajrzyj na http://warsztat.pac.pl/ to co prawda serwis o programowaniu gier no ale w grach wykorzystuje sie te klawisze do poruszania jakims obiektem na ekranie, wiec powinno byc to opisane.
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
Hmm wiem ze jest jeszcze ksiazka wydana przez helion o programowaniu gier www.heion.pl tam powinno byc to opisane sprawdz w spisie tresci tej ksiazki
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by adam13
Ej powie mi ktos jaka jest funkcja zeby wpromadzic obiekt graficzny do ruchu . to znaczy zeby reagowal na naciskanie klawiszy ..
za wszystkie posty z gory dzieki
smile.gif
Nie mam pojecia o co ci chodzi ale jezeli chcesz ruszac oknem to SetWindowPos lub MoveWindow. Jezeli ma okienko reagowac na klawiature czy myszke do po prostu obsluguj komunikaty !!!!! (np od klawiatury WM_CHAR)
 
Do góry Bottom