Otwieranie Cd

add

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2002
Posty
6
Witam!!!!

Z dzialu problemy wyrzucl mne tutaj
Mam pytanie pomoze mi ktos napisac program do ciaglego otwierania i zamykania CD!!!????
BTW jak dlugo trwa pisanie takiego prgramu???
Jak by ktos mial czy moze mi podrzucic???
Przepraszam jak powiedzialem cos glupiego
Ps skad moge siciagnac Assamblera??
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Tutaj masz sporo o programowaniu: http://www.strefa-programowania.prv.pl/, mozesz z stamtad sciaganc se kursy i kompilatory do assemblera. Poszukaj na tej stronie kodow zrodlowych trojanow i w nich bedzie to czego szukasz. Jakbys chcial napisal tylko zeby otwieralo i zamykalo cdrom to napisanie tego zajmie ci 15 min, liczac ze znasz troszeczke c++ lub delphi
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Add po pierwsze to naucz sie moze najpierw delphi - tesh dobry a latwiejszy. Jesli chcesz sie nauczyc to nie wiez w zadne kursy tylko kup sobie ksiazke i odrazu proboj (w kursach nie ma waznyxh rzeczy) Daje ci link do dobrej ksiegarnii
http://www.e-link.com.pl/x_C_Dz__P2_410016.html oprocz tego skontaktoj sie z destruktor76
on moze ci pomoc - ostatnio robi furorre na forum. Napisanie takiego programu to dla zawodowca kwestia chwili a mam nadzieje, ze niedlugo sam tego doswiadczysz. Istnieja programy do otwierania CD i mozna sciagnac ze stron o tematyce komputerowych zartow.
 

Kozi

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2002
Posty
64
Witam!!!

Mam takie pytanie poniewaz napisalem cos troche glupiego
<

To sa moje poczatki.
Ale nie wiem co zrobic?
Czy da sie jakims binderem albo czyms dac, tak by moj programik dodac do autostartu?
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Tzn nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Jesli o to by on sie usadawial w autostarcie to mozna mu dopisac takie "zadanie". Binderem mozesz tylko przenosic do ofiar swoj program, pod postacia innego. Napisz szczegolowo o co ci chodzi.
 

Kozi

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2002
Posty
64
WItam!!!

Dzieki ze chesz mi pomoc!!
Wiesz co do tego juz nie potrzebje tego chodzilo mi o napisanie keyloggera ale pomyslalem ze skorzystam ze starego stukacha
<


Ale skoro juz to moze mi napiszesz bo zrobilem taki skrot "rundll32.exe krnl386.exe,exitkernel" chyba kazdy wie co to robi
<

I nie wiem jak to podrzucic przez zalacznik w mailu by wwalilo sie do autostaru i tam siedzialo jak kolo to otworzy
<
.
Myslalem o progsach do robienia instalek
<


Wiem ze moze to zamotane co napisalem ale widzicie moj stan + muza na uszach
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
hm... ja faktycznie z tego nic nie rozumiem. Mozna by zrobic nietypowe bindowanie - otoz proponuje zdobyc kod zrodlowy do jakiejs prostej gierki i podzucic swoj progz wraz z ta komenda. Wtedy to wszystkoby rozwiazalo problemy. Oczywiscie mozna tesh zrobic stronke z apletem. Musisz wszystko jasno wytlumaczyc bo tak to nie jestem w stanie ci pomoc.
 

moqKomar

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2002
Posty
53
Originally posted by Kozi
WItam!!!

Dzieki ze chesz mi pomoc!!
Wiesz co do tego juz nie potrzebje tego chodzilo mi o napisanie keyloggera ale pomyslalem ze skorzystam ze starego stukacha
<


Ale skoro juz to moze mi napiszesz bo zrobilem taki skrot "rundll32.exe krnl386.exe,exitkernel" chyba kazdy wie co to robi
<

I nie wiem jak to podrzucic przez zalacznik w mailu by wwalilo sie do autostaru i tam siedzialo jak kolo to otworzy
<
.
Myslalem o progsach do robienia instalek
<


Wiem ze moze to zamotane co napisalem ale widzicie moj stan + muza na uszach
Rozumiem ze chcesz wyslac pacjentowi maila z zalacznikiem,a on jak go otworzy to ten skrot doda mu sie do autostartu. Musisz napisac prosty program (o ile jakis znasz; jezyk dowolny) ktory musi tworzyc w katalogu autostart nowy skrot - ale musisz znac jaki win ma ofiara gdzyz na winXP ten katalog jest gdzie indziej.
Drugim rozwiaznie jest napisanie takiego programu i poprzez uzycie GodMessageIV wysłanie go zakodowanego w htaml'u jako mail - ofiara nie moze miec latek na outlook'a
trzecia opcja to napisanie robaka skryptowego. Uruchomienie takiego robaka na maszynie ofiary wymaga aktywnej usługi Windows Script Host, jednak systemy Windows 98 i nowsze mają tę usługę standardowo aktywną.
Podalem Ci kilka opcji rozwiazania Twojego problemu. Domyslam sie ze mozesz miec poblemy z wykonaniem ich ale juz wiesz czego masz szukac inecie. Ze swojej strony moge Ci życzyć powodzenia a jak bdziesz mial jakies problemy to wal jak w dym

pozdrawiam
 

Kozi

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2002
Posty
64
DZieki moqKomar a takze Atid

moqKomar naprowadziles mnie na wlasciwe tory a ja teraz szukam;)
wiesz co jakbym problemy(a czuje ze beda
<
) to bede pisal.

DZIEKI
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Zrobiles jush to moze bo ktos mnie pytal o takie cos a jesli tak to moze bys udostepnil??
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Wydawalo mnie sie ze gdzies chyba juz odpowiadalem na pytanie o tym CD i o Autostarcie, chyba wlasnie tobie Kozi. A moze ja miewam jakies chore filmy? Nie wiem ale pisze jeszcze raz:

Do autostartu nie ma co wrzucac bo koles (nawet ostatni lame) przy robieniu "porzadkow" wyrzuci wszystko z autostartu. Potrzebny jest zatem klucz rejestru ktory podaje ponizej:
Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE>Software>Microsoft>Windows>CurrentVersion>Run
Dopisac tam mozna sciezke do pliku ktory ma sie uruchamiac przy kazdym starcie kompa (moze to byc sciezka do skrotu jak sadze). Dopisac cos do rejestru mozna bardzo prosto - wystrczy odpalic plik *.reg na kompie, a w naszym przypadku mialby on mniej wiecej taka skladnie:
Kod:
REGEDIT4





[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun]


"fiks_nazwa"="sciezka_dostepu"
Przy czym fiks_nazwa powinna byc niec nie mowiaca nazwa za ktora moglby sie kryc jakis plik systemowy a sciezka_dostepu powinna byc jak najbardziej zagmatwana co utwierdzaloby przekonanie iz jest to plik systemowy.
Zaleta takiego rozwiazania jest to ze (nie jestem pewien ale) XP ten klucz rejestru ma tam gdzie Win95 czyli wszystkie wersje Windy sa pod tym wzgledem identyczne.
Sposob na skopiowanie klijentowi na twardziela pliczku jest banalny - wystarczy uzyc GodMessage i jestesmy w domciu. Czyli w podsumowaniu kopiujemy pliczki gosciowi na twardziela wykorzytsujac wiadomosc npisana w HTML i odpalamy plik *.reg - jest w tym jednak pewna wada, mianowicie koles musi potwierdzic chec wprowadzenia zmian do rejestru inaczej klops. Jest i do tego jednak solucja - wystarczy uzyc trubu silent tyle ze juz nie pamietam o jak to sie rozbilo.
Masz pytania to wal jak w dym.
 
Do góry Bottom