Pare pytań w sprawie DarkComet'a

myhavk

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2012
Posty
2
Hej jestem nowy i nie znam się nic na hakingu itp.
Ostatnio zacząłem się bawić Darkcometem
I teraz mam parę pytań.

1. Jak zrobić żeby serwer u ofiary działał w trybie administratora. Gdyż nie mogę przeglądać niektórych plików u ofiary.
2. Jaki polecacie crypter?
3. Miałem zainstalowany serwer na 2 kompie. A on z kolei był na tym samym łączu. I wspólnym wifi.
Gdy komputer przeniosłem do innej sieci. Serwer przestał być wykrywalny przez klienta darkcometa. Co to może być?
4. Jaki polecacie podobny lub lepszy program niż darkcomet.

Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Kuba
 

apaczkrk

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2012
Posty
22
1. Nigdy nie miałem z tym problemów - zawsze pełny dostęp
2. Dobry crypter to chrome crypter , htc crypter, star crypter - ale nie będzie Ci ich łatwo ściągnąć.. Uważaj bo w sieci jest pełno zainfekowanych crypterów
3. Używasz No-IP ? Jeśli nie to zacznij, wtedy server będzie się łączył z hostem na NO-IP i nie będzie problemu czy taka sama sieć czy inna...
4. DarkComet jest ok chociaż ma też swoje wady, ja używam darkcometa jak i również CyberGate - też uważaj co ściągasz - trudno o czystą wersję
 

myhavk

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2012
Posty
2
1. Nigdy nie miałem z tym problemów - zawsze pełny dostęp
2. Dobry crypter to chrome crypter , htc crypter, star crypter - ale nie będzie Ci ich łatwo ściągnąć.. Uważaj bo w sieci jest pełno zainfekowanych crypterów
3. Używasz No-IP ? Jeśli nie to zacznij, wtedy server będzie się łączył z hostem na NO-IP i nie będzie problemu czy taka sama sieć czy inna...
4. DarkComet jest ok chociaż ma też swoje wady, ja używam darkcometa jak i również CyberGate - też uważaj co ściągasz - trudno o czystą wersję

Ad.1 Ja z tym mam problem, a używam obecnie windows 7, próbowałem znaleźć jakieś ustawienie przy serwerze do pełnego dostępu ale nic niema takiego.
Jeżeli na swoim komputerze uruchomię serwer z uprawnieniami pełnymi to mam. Ale jak normalnie uruchomię to mam ograniczenia. Da się coś z tym zrobić?
Ad.2 to gdzie najlepiej ściągać takie cryptery?
Czysty?. Albo gdzie szukać?
Ad. 3 używam no-ip i niestety nawet na swoim kopie jak go używam, często nie może znaleźć swojego severa który jest na moim komputerze. nie wiem czym to spowodowane jest.
Ad. Teraz jestem na etapie Darkcomet, Jak znajdę CyberGate czysty to go wypróbuje. Jeszcze wchodzi w grę Blackshiled ale on jest płatny i czekam na wypłatę żeby kupić go od producenta pełna wersje. Chyba jest najlepszy?
 

apaczkrk

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2012
Posty
22
Nie wiem czy jest najlepszy, czytałem że faktycznie jest dobry. Ja bym poczekał na Liquid Backdoor.... Ponoć ma wymiatać... Jak Cię gotówka swędzi to lepiej zainwestuj w dobry crypter ;) Co z tego że będziesz miał super trojana jak go nikomu nie wepchasz , bo byle antyvir go wyłapie... Może się mylę , ale tak to rozumuję
 
Do góry Bottom