Pomoc z hash

SimL

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2012
Posty
2
Witam wszystkich użytkowników,
chciałbym prosić o pomoc w odszyfrowaniu hasła 8946b5023a674b88c064f0edf5f21574. Moja była w jakiś sposób zdobyła moje hasło do poczty i teraz podszywając się pode mnie wypisuje do moich znajomych. Konto było też powiązane z kilkoma portalami społecznościowymi do których oczywiście też nie mam już dostępu jak i kontem bankowym. Szukałem tego hasła w wielu ogólnodostępnych bazach typu md5crack ale nic nie znalazłem. Ściągnąłem Cain&Abel ale mój komputer ma za słabą moc przerobową by poradzić sobie z tablicami tęczowymi, tym bardziej, że nie mam zielonego pojęcia jakie może być teraz hasło. Dodam, że zgłosiłem sprawę administratorowi poczty ale nic nie wskórałem. Rozumiem, że pewnie jesteście zajęci i macie swoje problemy, ale gdyby znalazła się jakaś dobra dusza, proszę o odpowiedź na PW, będę dozgonnie wdzięczny. Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie niezwykle ważne.
Pozdrawiam.
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Niestety ale deszyfratory online nie zdeszyfrują tego hasłanawet na 20 lat. Wszystkie szczegóły dotyczące deszyfrowań znajdziej w mojej grupie społecznościowej BLACK ANGELS powien że to jedyny sposób aby takie hasła zdeszyfrować. Pozdrawiam
 

SimL

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2012
Posty
2
Nigdy w życiu mój komputer nie przerobi takiej ilości informacji jaka jest zawarta w tablicach tęczowych. Ściągnąłem jakąś bazę tablic i próbowałem to zrobić C&A ale po 1h mnie wywaliło. Nie mam niestety Linuxa. Czy łatwiej by było zdobyć hasło do facebooka lub po loginie do skypa?
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Niestety nie byłoby łatwiej najprostrzy sposób to zarazić danej osobie PC jakimś keyloggerem lub trojanem do zdalnej administracji i wyciągnąć hasła do kont zdalnie to najprostrzy sposób. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom