Pomocy ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

S

Skate

Gość
Ludzie pomocy.

Czy jest jaki buteforce , ktory wykrywal by mi haslo www kolegi literka po literce?
Tzn. Mialabym slownik w ktorym wypisal bym caly alfabet i znaki , a ten progrs moglby mi sprawdzić haslo po literce az do konca? A moze ktos by mi napisal taki Program , bylbym bardzo wdzieczny ( chyba ze istnieje taki program )
 
M

mayster

Gość
Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj wczesniejsze txt

Przeciez to bylo juz chyba 100 razy opisywane na tym forum - sciagnij sobie Brutusa i masz po problemie.

pozdr. Mayster
 
S

Skate

Gość
A słowniki skad wziac???????? Brutus nie sprawdza po literce
 
B

b4d4ss

Gość
zaraz zaraz bo brute force nie jest potrzebny zaden slownik, panowie nie maccie mu w glowie, metoda ta polega na dokladnym odgadywaniu ze wszystkich mozliwych mozliwosci (maslo maslane ale tak jest) wiec jezeli uzywasz brute force nie potrzebujesz zadnego slownika.

a jesli chodzi o slowniki wpisz w zachodniej przegladarce wordlist project
 
S

Skate

Gość
Mam Brutusa w target wpisuje MAILA obok wybieram POP3.
Niżej jest pole MODIFY SEQUENCE - otwieram to i pojawia sie nowe okno co tam wpisac????Po zamknieciu wybieram slownik a obok USER FILE ,a po zaznaczeniu opcji SINGLE USER pisze USER ID , co tam trzeba wpisać????
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Mam Brutusa w target wpisuje MAILA obok wybieram POP3.
Niżej jest pole MODIFY SEQUENCE - otwieram to i pojawia sie nowe okno co tam wpisac????Po zamknieciu wybieram slownik a obok USER FILE ,a po zaznaczeniu opcji SINGLE USER pisze USER ID , co tam trzeba wpisać????[/b]

jesli kolo ma maila na wp, to w miejsce target wpisujemy pop3.wp.pl, obok POP3, w modify zostaw tak jak jest, w user file albo wybierasz plik w ktorym masz liste maili, albo przestawiasz na single user i wpisujesz np. [email protected], a obok wybierasz albo metode brute force albo jakis slownik
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Skate !!!
Tez sie nad tym zastanwialem , bo pewnie znalazles PQwak2 ktory w taki sam soboso lamie hasla.
Szukalem Szukalem i nei znalzlem, bo to jest tak ze te hasla ssa w necie gdzies zapisywane.
A tak pozatym PQwak2 to exploit wiec jezeliznasz dzialanie exploitow to zrozumiesz.
 
Do góry Bottom