Poradnik dla początkujacych

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Chciałbym w tym temacie umieścić kilka najważniejszych pojęć, oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Chciałbym, aby każdy kto ma coś do dodania i chciałby przyczynić się do rozwinięcia tego tematu, wysłał do mnie PW. Dokleję treść do tego tematu.
Jeśli gdzieś znajdziecie błąd, dajcie znać. W końcu jestem tylko człowiekiem, mogłem coś przeoczyć, albo w artykule do którego podany jest link, może być jakiś błąd.
Mam nadzieję, że zmniejszy [a najlepiej wyzeruje] to pytania typu: „Jak się włamać komuś na gg”

Proszę pamiętać o istnieniu Tutoriali na naszym forum. Jestem bardzo wiele opisów i ciekawych porad.
Ten topik jak już mówiłem, ma zawierać absolutnie najważniejsze pojęcia i odp na najczęstsze pytania tego i temu podobnych forum.

PLZ - Przyłączcie się do tego

Spis treści:
1. Słowniczek najczęściej używanych pojęć.
2. Definicje
3. Najczęściej zadawane pytania.
4. Download

[ Dodano: 31-05-2006, 22:34 ]
3. Najczęściej zadawane pytania:

a)Jak pozostać anonimowym w Sieci.
Odp: Tu znajdziecie odpowiedź.

b)Co to jest spoofer
odp: Nasze_forum_jest_wielkie

c)Jak obsługiwać Brutusa
odp: Klik

d)Jak złamać hasło „Opiekuna” [program do nadzoru w szkole]
odp: wiemy_prawie_wszystko
smile.gif


e)Jak podszyć się pod kogoś innego
odp: tutaj odpowiedź

f) Jak bronić się przed Trojanami
odp: poradnik

g) Jak włamać się komuś na GG
odp: Najprostszy sposób to podrzucić trojana i pobrać odpowiedni plik [w tym wypadku config.dat] Ale nie każdy jest na tyle głupi, żeby otworzyć podejrzany plik i to często od obcej osoby

h) Jak włamać się komuś na konto Tibii, Diablo i innych MMORPG
odp: Zamknij drzwi od pomieszczenia w którym znajduje się komputer przy którym siedzisz. Najlepiej z drugiej strony...

i) czy jest sens używania metody Brute Force do ataków
odp: Jeśli wiesz, że hasło składa się z większej ilosci znaków niż 4, to nie ma sensu.

j) jak zamaskować adres strony
odp: Klik


4. Download
Cain _and_abel


______________________________________________________________________
Pamiętaj o używaniu opcji szukaj na forum. Szukaniu w googlach i przestrzeganiu netykiety!
 
Do góry Bottom