POTRZEBUJĘ pomocy.....

M

maruisz

Gość
Mam problem i będę b. wdzięczny za każdš pomoc, która pozwoli mi pozbyć się kłopotu....Mam twardy dysk sformatowany (po wykryciu na nim wirusa win32.Magistr. i konia trojańskiego KeySpyV651 nie pozostawało mi nic innego)zainstalowany Norton Antywirus 2002 oraz ZoneAlarm 2.6. Dokładnie sprawdziłem kompa na obecnoœć wirusa - nie mam...ale od czasu do czasu SAME otwierajš mi się mena kontekstowe, nowe okienka (np. zegar, panel sterowania)wszystko w szybkim tempie i NIC nie mogę na to poradzić...ZoneAlarm blokuje dostęp do mojego kompa i raczej nikt tędy mi nie wchodzi....może innš drogš...myœlę, że ktoœ złoœliwie (jestem użytkownikiem sieci stałej osiedlowej) robi takie numery, a ja nie jestem niestety ekspertem w sprawie zabezpieczeń i bawi się moim kosztem....proszę, poradżcie coœ.....
 
A

Acidkiller

Gość
Mam problem i będę b. wdzięczny za każdš pomoc, która pozwoli mi pozbyć się kłopotu....Mam twardy dysk sformatowany (po wykryciu na nim wirusa win32.Magistr. i konia trojańskiego KeySpyV651 nie pozostawało mi nic innego)zainstalowany Norton Antywirus 2002 oraz ZoneAlarm 2.6. Dokładnie sprawdziłem kompa na obecnoœć wirusa - nie mam...ale od czasu do czasu SAME otwierajš mi się mena kontekstowe, nowe okienka (np. zegar, panel sterowania)wszystko w szybkim tempie i NIC nie mogę na to poradzić...ZoneAlarm blokuje dostęp do mojego kompa i raczej nikt tędy mi nie wchodzi....może innš drogš...myœlę, że ktoœ złoœliwie (jestem użytkownikiem sieci stałej osiedlowej) robi takie numery, a ja nie jestem niestety ekspertem w sprawie zabezpieczeń i bawi się moim kosztem....proszę, poradżcie coœ.....[/b]
żeby sprawdzić czy ktoœ jest podłšczony i na którym porcie wpisz netstat w uruchom.....na pasku zadań
 
H

HAKRES_

Gość
Ciekawe ale sluszne;]

Wiesz niektore trojany takie jak CafeIN czy Prosiak a takeze moj F-backdoor przenikaja przez firewally!
jak wiesz Winda 98 jest dziurawa jak w dupe!
Jezka chcesz sparwdzic czy masz troja to wpisz w uruchom regedit!
Potem daj na /Local_MACHINE/software/microsoft/windows/currentversion/RUN

mozesz miec takze na runonce runserver;]
Ale mi sie zdaje ze to run!
Takze w C:windowssystem daj na pokaz wszystko i sprawdz czy nie ma ukrytych plikow z dziwnymi ikonkami!
Sparwdz ich rozmiary od 450 do 600 do jakis Server!
a wiec powodzenia w szukaniu!
 
A

ADADAQ

Gość
:)

WIESZ SZCZEZE CI POWIEM CI KOLESIE CIO CI POMAGAJA TO LAMY. STARY WEZ LEPIEJ WYPOSARZ SIE W PROGRAM TCP/IPviev. NIM MOZNA SPRAFDZIC CZY KTOS SIEDZI CI NA KOMPIE. NEI BAW SIE W NETSTAT -AN.
Zone Alarm mozna ominac Zonealarm killer. Na twoim miejscu zalozyl bym proxy i uzywal dwoch firewallow (spotkalem sie tesh z nazwa waterwall
<
)

Pozdrafiam !!!
 
B

b4d4ss

Gość
zabij mi zone alarma pro tym zone kilerem .. bardzo chcialbym to zobaczyc jak sie popiszesz tu przed wszystkimi ...
tyle ze powiedz kidy bedziesz chcial to robic zebym ta zawdzewiala zdeka winde uruchomil specjalnie dla ciebie ...
stary mowie ci specjalnie to zrobie a efekty zobaczymy ...
z duza checia sie polecam ...
 
Do góry Bottom