Problem z bindowaniem

Jacekm

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2009
Posty
3
Witam wszystkich serdecznie

Moj problem polega na tym ze jak binduje serwer (keylogger Confident A stealer) z instalka do gry ( gierka wazy bodajze 13,5 mb ) to jest ok do czasu- gdy chce zbindowany pliczek spakowac do archwium lub przeniesc go w inne miejsce na dysku to plik sie drastycznie zmniejsza ( z 13,6 mb do 128 kb ).
Probowalem 2 binderami ( takie akurat znalazlem na forum bo reszta linkow jest nie aktywna ):
Z-Binder i Own-binder V 1.0.

Czy ktos o dobrych checiach moglby mi pomoc
<
 

NeoDark

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
6
ja bym Ci proponował spróbować za pomocą iexpress, jeżeli nie wiesz co to to masz link od nas z forum:

[Poradnik]Bindujemy za pomocę IExpress

bądź też trochę bardziej zrozumiałym ("łopatologicznym")
<


Bindowanie w iexpress!

oczywiście to tylko przykłady, możesz również spróbować z Archiwum SFX w winrarze, jeżeli trochę poczytasz, potestujesz to zobaczysz plusy i minusy

Archiwum SFX ~> Tajniki tych plików [TUT]

ja osobiście binduje w iexpress i jak po zbindowaniu spakuje jeszcze w archiwum to działa, a co do binderów to uważam, że dobre są tylko płatne
<
 

Jacekm

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2009
Posty
3
wyczailem co jest nie tak -> jak ikona nie przerabialem w programiku do zmieniania ikon to wszystko bylo okej ( server zbindowany nie zmienial swojego rozmiaru).

Macie moze jakies aktywne linki do programow ktore zmieniaj ikone zbindowanego servera ??

Dzieki z gory za pomoc
smile.gif
)
 

NeoDark

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
6
heeeh
<
poszukaj, to nie boli ;>

ja korzystam z Resource Hacker (ResHacker)

nie mam teraz czasu, więc jeżeli chcesz to ściągnij sobie Resource Hacker'a, albo poszukaj w google jakiś icon changerów
 
Do góry Bottom