propozyvcja

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
Mam taka propozycję może troche kontrowersyjną ale ją przedstawie bo może się Wam spodoba. Otóż widzę wiele osób które mają mizerne pojęcie o podstawowej obsłudze windowsa a chcąsię bawic trojanami, itd. , później się okazuje że ktoś się natrudził i zrobił niewykrywalnego trojana i po 3 dniach już jest wykrywalny bo go skanują. Wg. mni powinna byc opcja downloadu tego typu programów np. od 10 postów. NIe chodzi mi o to żeby zablokowac to bo każdy się cały czas uczy ale wg mni przydało by się żeby był taki niski nawet na kilka postów próg. Co o tym myślicie??
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
10? wejdzie nabije te posty, nie podpadają pod żaden pkt regulaminu i ściągnie. Jeżeli już, to od 50 albo 100.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
A od kiedy ilość postów jest wyznacznikiem umiejętności ?
smile.gif

Jak ktoś daje publicznego trojana/keyloggera to powinien się liczyć z tym że prędzej czy później będzie on wykrywalny.
Reasumując, głupi pomysł : )
 

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
oczywiście że ilośc postów nie jest wyzxnacznikiem umiejętnosci, ale jak dzieci neo przyjdą tylko po to żeby sobie pościągac trojany to im się nie będzie chciało nawet napisac tych 25 postów, a jak ktoś zarejestrował się zęby się czegos nauczyc to bedzie raczej aktywnty na forum.
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Pomysł beznadziejny i się nie sprawdzi jak już to jakieś pytanie lub zagadka ale i tak nic z tego nie wejdzie w życie
smile.gif
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Genialne..
Każdy nowy user będzie nabijał 10 postów z czego 9 zostanie usuniętych.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
i bez tego modki maja duzo sprzatania z drugiej jednak strony nalezy poprostu glupie pytania ignorowac
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Jak autor pisze trojana i go udostępnia, to raczej nie będzie już z niego korzystał
<

Kiedyś było takie coś jak "hide" -.- Jak tylko w jakimś poście się to znalazło, to temat miał 20 stron, w czym 90% postów miały treść:
Kod:
Piszę, żeby zobaczyć ukrytą wiadomość
Chociaż, jakby był wyższy próg postów, to wcale nie taki zły pomysł ;]
 

Shadowsun

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
16
Ja jestem przeciwny. Dlaczego? Nie pisze dużo, bo wole napisać jeden porządny post niż 20 w stylu "cześć, nabijam post bo che móc ściągać programy". Uczę się dopiero i moja wiedza nie jest jakaś wybitna, wole napisać samemu program, ale niektóre rzeczy wykraczają po za moje możliwości i czasem korzystam z gotowych rozwiązań.
Po za tym moderatorzy nie dawali by sobie rady.

<
 
Do góry Bottom