Przejecie kontroli nad XP

erde

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2002
Posty
53
Witam! Jezeli ktos z was bawil sie Xp-ekiem to na pewno wie ze jest tam opcja pt. Dostep zdalny. Moj pomysl polega na wykorzystaniu tego wlasnie modulu. Mialby on polnic role servera ktory standardowo jest w kazdym XP;)))))))). Wydaje mi sie ze uruchomienie zdalnego dostepu jest tylko kwestia wpisu do rejestru, podobnie jak uruchomienie np. konta gosc. na tym koncie nie ma pelnych praw ale to zawsze cos... Pozatym wiekszosc osob nie zaklada hasla na wlasne konto w xp. Chcialbym napisac programik, ktory dokonuje automatycznie ww. zmian dajac nam dostep do czyjegos kompa. Jesli ktos ma ciekawe pomysly i chce wziac udzial w projekcie niech walnie maila na [email protected]. Piszcie tylko konkrety. Pozdrawiam
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Nom cze. Chcesz napisac progsa ktory cos tam dodaje do rejestru i w ten sposob daje zdalna kontrole nad xp-kiem ???. To musisz sie zastanowic na paroma sprawami chocby tym co zrobic gdy to cos zostanie odpalone z konta goscia bez prawa do madyfikacji rejestru ???. Trzeba by jakiegos sploita napisac i bawic sie chyba w kody relokowalne - jak cos to wchodze w taki projekt bo eydaje sie rozsadny - moze by tak jeszcze dolaczyc do tego rozpoznawanie systemu i zeby to dzialalo na wszystkich windach ??. Tak jak mowilem chetnie sie dolaczedo tego projektu - napisz jak ty to widzisz i jaki bylby w tym moj udzial - aha ja tylko asm
<
[email protected]
<
<
<
 

erde

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2002
Posty
53
To znowu ja ;)

Sorki za cisze przez dluzszy czas ale nie mialem dostepu do neta...
Jezeli chodzi o wczesniejsza odpowiedz: nie mam zamiaru bawic sie w strasznie zamieszane exploity a jedynie wykozystac proste rzeczy. Podstawowym zalozeniem jest to ze progs bedzie odpalony na koncie z prawami administratora, jednak z moich doswiadczen wynika ze 90 procent uzytkownikow XP pracuje wlasnie z powyzszymi na codzien...
Druga sprawa: jezyk programowania - niestety jak narazie tylko pascal i oczywiscie delphi. C niestety odpada
<
(nie znam narazie). Jezeli chodzi o czyjs udzial to bardzo przydatne bylyby informacje o ciekawych wpisach do rejestru ktore moglyby sie przydac do ww. programiku. Czekam na maile pod [email protected]
Aha. Calkiem mozliwe ze kolejna odp znowu pojawi sie nie szybko... Sorki
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Re: To znowu ja ;)

Originally posted by erde
Sorki za cisze przez dluzszy czas ale nie mialem dostepu do neta...
Jezeli chodzi o wczesniejsza odpowiedz: nie mam zamiaru bawic sie w strasznie zamieszane exploity a jedynie wykozystac proste rzeczy. Podstawowym zalozeniem jest to ze progs bedzie odpalony na koncie z prawami administratora, jednak z moich doswiadczen wynika ze 90 procent uzytkownikow XP pracuje wlasnie z powyzszymi na codzien...
Druga sprawa: jezyk programowania - niestety jak narazie tylko pascal i oczywiscie delphi. C niestety odpada
<
(nie znam narazie). Jezeli chodzi o czyjs udzial to bardzo przydatne bylyby informacje o ciekawych wpisach do rejestru ktore moglyby sie przydac do ww. programiku. Czekam na maile pod [email protected]
Aha. Calkiem mozliwe ze kolejna odp znowu pojawi sie nie szybko... Sorki
Dodanie jakis wpisow do rejestru zeby wszystko chulalo to nie jest zaden problem pod zadnym systemem jezeli jeszcze odpalimy to cos z konta admina.Chociazby poczciwy windows98 - atary admin$ jest baardzo popularny
<
.Jezeli chodzi o to co dodac i gdzie to tez sie to da latwo wyczaic ale koles jezeli liczysz na to ze ktos odwali cala robote z tropieniem rejestru za ciebie i wysle ci potem wszystko na tacy to sie chyba bardzo mylisz. Moje zdanie jest przynajmniej takie, ze jak cos sie robi to albo razem albo wcale a nie zeby ropracowywac backdoorsy a tobie gotowe rozawiazania podsylac.No coz. Jezeli to ma byc prosty program i bedziesz szedl po najprostszej lini oporu to bezemnie.Nad byle czym nie mam zamiaru siedziec.Przy pisaniu takiego progsa bardziej zaawansowanego moznaby sie wiele nauczyc i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Co do tego ze wiekszosc systemow domyslnie ma profil admina to chyba kazdy wie no bo i po co komus konto goscia jezeli tylko on kozysta z tego kompa ??.
 

erde

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2002
Posty
53
To znowu ja;)

Witam po miesiacu! Niestety nie bylo chetnych do pomocy wiec musialem sie z tym meczyc ponad miesiac! Jak narazie programik jest malo rozbudowany ale dziala!
smile.gif
To mnie najbardziej cieszy. Teraz go testuje i mysle co jeszcze dodac. Pozdrowionka. Ps.chcialbym zeby pozostal dlugo niewykrywany wiec na razie nie bede go rozsylal we wszystkie strony... Sorki. Narazie
 
Do góry Bottom