pytanie na temat odinstalowania programu :

yatamaan

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2009
Posty
10
program nie zapisuje się w dodaj/usuń programy

nie moge odinstalować go przez Smarty Uninstaller Pro 2009 ani żaden program tego typu który odinstalowuje łącznie z rejestrami itp moje pytanie brzmi jak można usunąc takie badziewie łącznie z reg ciastkami i tym podobnymi gównami ;/
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Witam.
Jeśli wszystkie sposoby zawiodły usuń ręcznie katalog programu znajdujący się w C:/ (ścieżka katalogu) w razie problemów z usunięciem sprawdz uruchomione procesy i zamknij proces programu, którego chcesz usunąć lub wyłącz usługę (zależy co to za program). A co do rejestru: Start/Uruchom/regedit/Enter i ręcznie usuń klucze programu. Powiem jako ciekawostkę 95% programów do czyszczenia rejestru nie usuwa pustych kluczy oraz kluczy po usunieciu programu, samo odinstalowanie programu również nie usuwa kluczy rejestru.
Pozdrawiam
 

yatamaan

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2009
Posty
10
Witam.
Start/Uruchom/regedit/Enter i ręcznie usuń klucze programu.
Pozdrawiam

skąd mam wiedzieć które klucze są od tego programu czy w tych kluczach zawsze znajduje się nazwa danego programu ? jeżeli tak to tak zrobiłęm wyszukałem po nazwie ale zastanawiam się czy istnieją też takie które trzeba znaleźć samemu :) dzieki za odpowiedz .
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Mozna rozpoznać program po jego nazwie, poszukaj w tych kluczach:
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE \ nazwa programu - usuwasz cały katalog
- HKEY_CURRENT_USER\Software \ nazwa programu - usuwasz cały katalog
 
Do góry Bottom