REJESTR, A ODZYSKANIE DANYCH Z NIEGO

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
POMOCY !!!

Zabrali (prokurator i gliny) dysk do analizy gdzies do Gdanska i interesuje mnie co goscie sa w stanie wycisnac z rejestru. Chodzi mi tutaj glownie o daty instalacji lub reinstalacji progsow. Konkretnie: przeinstalowalem MS Office`a `97 na 2000 i czy bedzie wiadomo kiedy to zrobiono.
Zalezy mi na czasie !!!



Jesli ten post powinien byc w innym dziale to SORRY.
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Jaka to winda????
Ja dzialam na 98 Se i wiem ze u mnie sie nie da sprawdzic kiedy byl offiece zainstalowany bo w rejstrze jest napisane ze jest wartosc nie ustalona. Jednak mysle ze sie da zrobic tak, zeby sprawdzic kiedy byl offiece instalowany.
 

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
Sorki Win 98

Win 98, ale chyba nie SE; ja przy tym kompie nie siedzę.
Poza tym ja mam Win 2000Pro, więc przy okazji ja ma się sprawa do tej windy.
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Noooo STARRRY

Tiaaaaa. Jak wiadomo kazdemu w rejestrze Windozow (od 95 - XP) jest zapisywana informacja o 30 ostatnio uruchomionych programach. I jezeli po zainstalowaniu mniej niz 30 razy cos robiles na kompie to juz na pewno lezysz. Pozatym ze skasowanego pliku na partycji FAT mozna wyciagnac wiele danych. A Office ma duuuzo plikow. A wiec nie czuj sie zbyt bezpiecznie, bo jak go wycigna to beda mieli date ostatnij modyfikacji jak na dloni.
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Teraz mnie sie to przypomnialo ze moga zobaczyc date modyfikacji samego rejestru.
 
Do góry Bottom