Source Code

Status
Zamknięty.

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
Witam,

poszukuję source code jakiegoś bota by móc stworzyć dość spory botnet.. przeszukałem już większość sieci i nie mogę znaleźć zeusa wraz z builderem więc jeśli ktoś posiada jakieś source bądź zeusa proszę o wstawkę
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Witam,

poszukuję source code jakiegoś bota by móc stworzyć dość spory botnet.. przeszukałem już większość sieci i nie mogę znaleźć zeusa wraz z builderem więc jeśli ktoś posiada jakieś source bądź zeusa proszę o wstawkę
Ja mam botnet na Insomnii, na HackForums można kupić za $50 (ok. 160zł). Całkiem niezły bot ;)
Crypter do Insomnii - Cold$eal (może są jakieś darmowe ale nie znam)
 
Ostatnia edycja:

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
Ja mam botnet na Insomnii, na HackForums można kupić za $50 (ok. 160zł). Całkiem niezły bot ;)
Crypter do Insomnii - Cold$eal (może są jakieś darmowe ale nie znam)


od kilku dni hackforums nie działa więc nie mam dostępu do tego forum.. wiem że było dam wiele kodów dobrych botów które nie wymagały zbytniej modyfikacji... jeśli masz coś pod ręką w miarę dobrego to zapraszam na pw :)
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
od kilku dni hackforums nie działa więc nie mam dostępu do tego forum.. wiem że było dam wiele kodów dobrych botów które nie wymagały zbytniej modyfikacji... jeśli masz coś pod ręką w miarę dobrego to zapraszam na pw :)
HackForums działa...
Poza tym te darmowe boty do niczego się nie nadają... VertexNet, byłby dobry bot - jeden problem; 70% opcji nie działa.
Ze zcrackowanych możesz wziąć ngrBot'a.
 
Ostatnia edycja:

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
ja poszukuje source.. nie gotowego bota.. nie bawię się w gotowce.. jak niżej wspomniałem zamierzam to modyfikować więc jak dla mnie to i 99% opcji może nie działać :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom