Strona www uruchamianie virusa

malina4434

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2011
Posty
3
Witam wszystkich czy wiecie może jak zrobić aby po wejściu na www uruchomił się virus bez żadnych potwierdzeń ... tzn w tle. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc
 

kratek210

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2010
Posty
45
Najszybciej będzie metasploitem i SET-em. W tle bez żadnych potwierdzeń to tylko exploitem
 

kratek210

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2010
Posty
45
poczytaj o metasploicie ... to jest zbior roznych exploitow. nie bede ci pisal co i jak bo mi lapek siadl i pisze z telefonu. jak dojde do ladu z lapkiem to napisze co i jak. wymagane beda : metasploit-framework, social enginnering toolkit i dowolna dystrybucja linuxa,najlepiej jakas debianopodobna, moze byc backtrack na live cd
 

malina4434

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2011
Posty
3
ten backtrack ma 2gb prawie ;> ... nie ma innego sposobu nie wiem jakiś kod html czy coś.
 

kratek210

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2010
Posty
45
html odpada predzej java i php ( w nich tez pisane sa exploity) ale niestety Ci nie pomoge bo żadnego nie znam za dobrze :) jak chcesz to na upartego moze być ten metaspolit na windowsie ale wtedy serwer www musisz postawić sam(chyba, windowsa z 5 lat nie uzywałem),ewentualnie pliki które Ci wygeneruje metasploit przeżucić na jakiś serwer www, ale zazwyczaj są płatne. Musisz też odpowiednio przekierować porty. Nie chce mi się pisać bo dużo tego jest
Poczytaj tu http://www.offensive-security.com
 
Do góry Bottom