stronki o bugach w sofcie

erde

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2002
Posty
53
Witam! Zna ktos moze jakies ciekawe stronki o dziurach w oprogramowaniu? Chodzi mi jedynie o strony polskojezyczne. Jesli tak to prosze o linki. Z gory dzieki. [email protected]
Ps. Nie chodzi mi o strony typu: "Odkryto nowa dziure w IE. Patch do sciagniecia ze strony MS. blebleble" tylko o stronki z bardziej konkretnym dzialaniem danych bugow.
 
G

Guest

Gość
nie ma takiej mozliwosci nikt Ci nie powie jak wykorzystac jakiegos buga!!! jak go sam odkryl !! i poco mu zeby go zaraz zalatali???
 

shackal

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2002
Posty
253
Originally posted by adam13
nie ma takiej mozliwosci nikt Ci nie powie jak wykorzystac jakiegos buga!!! jak go sam odkryl !! i poco mu zeby go zaraz zalatali???
jak to nikt nie powie?
na tym forum nie tak dawno ludziska sie przechwalali iloscia bugow, nawet ankieta byla w watku.
na pewno sie pochwala
<
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Originally posted by erde
Witam! Zna ktos moze jakies ciekawe stronki o dziurach w oprogramowaniu? Chodzi mi jedynie o strony polskojezyczne. Jesli tak to prosze o linki. Z gory dzieki. [email protected]
Ps. Nie chodzi mi o strony typu: "Odkryto nowa dziure w IE. Patch do sciagniecia ze strony MS. blebleble" tylko o stronki z bardziej konkretnym dzialaniem danych bugow.

uuu... z polskimi bedzie ciezko ;];];] a z zagranicznych to zecz jasna securityfocus no i packetstorm.
 

erde

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2002
Posty
53
odp

Dzieki za odpowiedzi.

Adam13: Czy ja napisalem ze chce wiedziec jak wykorzystac dany bug i jak go zastosowac??? Albo ze chce jakies sploity? Napisalem ze chce wiedziec na jakiej zasadzie dziala dany bug a to duuuuza roznica!
 
Do góry Bottom