Ukryte uprawnienia

ziomalek1x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 27, 2013
Posty
2
Witam, nie wiem czy wybrałem dobry dział lecz nie znalazłem żadnego innego odpowiadającego lepiej dla tego tematu niż ten. A więc, mam dostęp do bazy danych pewnego forum które stoi na silniku vbulletin, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę dodać sobie ukryte uprawnienia tak żeby mieć dostęp do panelu admina na forum, ale żebym np. nie miał czerwonego koloru nicku. Liczę na szybką pomoc :)
 

f1><3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2013
Posty
27
Chcesz byc ukrytym adminem i nie chcesz aby inny admin o tym wiedzial tak?

Sent from my SG4
 

f1><3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2013
Posty
27
Hmmm, vbulletin dosyć sprytnie to rozwiązał, kolor ustala się dla grup a nie indywidualnych userów tak więc jeżeli jesteś z adminem w jednej grupie a grupa jest ustawiona tak abyście świecili na czerwono to obawiam się, że nie masz wyjścia jak tylko stworzyć sobie nową grupę. Najlepiej gdyby grupa nazywała się tak aby nikt nie nabrał podejrzeń lub w przypadku wykrycia takowej to żeby bał się ją usunąć np: "cron backup" albo "cron security check" a nick zmień sobie na coś w tym samym stylu "cron", "cron check", "cron bot" itp. Następnie ustaw sobie żeby ta grupa miała uprawnienia/zezwolenia administratora i upewnij się, żeby Efekty HTML w nazwie użytkownika zostały wymazane lub zmienione na <span style="color: white;font-weight: bold;"> </span> tak aby biały nick wyświetlał się na białym tle, oczywiście kolor nicka dopasuj do tła. E-mail zmień sobie na coś w stylu [email protected] albo pochodne i tyle w temacie.
 
Do góry Bottom