Uruchomienie programu po wypakowaniu archiwum sfx

DeezerD

Użytkownik
Dołączył
Marzec 7, 2011
Posty
1
Witam. Chciałbym zrobić coś takiego jak w tytule, czyli uruchomienie programu po wypakowaniu plików z archiwum SFX. Konkretnie mówię tu o sytuacji, gdzie użytkownik uruchamiając plik sfx nie zostanie zapytany o wybór folderu wypakowywania plików, a po tym wypakowaniu uruchomi się odtwarzacz mplay32.exe który to posiada każdy XP, odtwarzacz sam uruchomi dołączoną do archiwum mp3 lub mid a po zakończeniu sam się zamknie. Żeby było ciekawiej chciałbym, żeby ten mplay32.exe uruchomił się ukryty, tzn żeby go nie było na pasku ewentualnie widoczny był tylko w tray'u. Nie chcę, żeby była możliwość uruchomienia go np w winampie bo nie każdy go posiada. A przynajmniej tak sie spodziewam. Taką rzecz załatwia mi polecenie %HOMEDRIVE% / Program Files\Winamp "D:\Documents and Settings\User\Pulpit\SFX\file.mid"
Próbowałem przez uruchomienie w mplay32.exe i działa to - mplay32 / play / close "D:\Documents and Settings\user\Pulpit\SFX\file.mid" z tym że nie do końca bo mplay sie uruchamia ale wyskakuje okno, że nie można uruchomić pliku na podstawie rozszerzenia. Może ktoś może pomóc? :D
 
Do góry Bottom