warny, bany i inne demony

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
tak sobie myśle... zdążyłem zauważyć że warny już nie wygasają po czasie, ale zastanawia mnie czy z banem też tak będzie... moim zdaniem powinno być tak że tak jak teraz - warny są na czas nieokreślony, ale za to ban na miesiąc... już uzasadniam :
po pierwsze : zgodnie z regulaminem nie można by wtedy już NIGDY wejść na forum żeby coś napisać, bo za multikonto palicie na stosie...
po drugie : mamy na forum kilku na prawdę mądrych ludzi... kilka razy im się wymsknie coś "a fee" i już au revoir z forum? nie chcę nic mówić ale to by była strata...
to takie moje głośne przemyślenia
<

pozdrawiam
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zaległe warny które wiszą zostana w ciągu kolejnych dni usunięte. Jest to wina/zasługa jak kto woli niech sobie to nazwie-skryptu.
Jesli chodzi o banowanie, to bany wygasają. I nie są na miesiąc. W tej chwili zależy to od interpretacji moderatora, możesz dostać bana kilkugodzinnego jak również i 30 dniowego.

Mądrzy ludzie na tym forum nie dostają bana za nic, musi być powód dla którego tak się dzieje. Zresztą żaden ban nie jest nieuzasadniony, niektórzy pracują na niego nie tylko swoimi wypowiedziami w tematach
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
uu mój jeden się kisi od 17 kwietnia xD no to mnie pocieszyłaś z tym okresem ważności
<


pozdrawiam
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
to fakt ;D tak ot nic nie można dostać. nawet bana ^^
ale od kiedy jest (auto cenzura) to trudno dawać bany ;D

no ale do żeczy. na jakimś forum widzialem, ze modzi nie troszczą sie o warny. jak user uzna ze juz odpokutowal (minium misiąc czasu) moze sie zglosic do moderatora a ten mu sciąga ostrzezenie.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Powinno być tak ,że niektórym osobą za mniejsze przewinienia powinny być bany na 30 dni a nazwijmy to niewybaczalne wykroczenia na zawsze
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Powinno być tak ,że niektórym osobą za mniejsze przewinienia powinny być bany na 30 dni a nazwijmy to niewybaczalne wykroczenia na zawsze[/b]
Po pierwsze, nie wiem co sugerujesz mówiąc "niektórym osobą", po drugie, za mniejsze przewinienia są warny nie bany.
Imo, "kara na miarę przestępstwa" - to dobre rozwiązanie
<



Pozdrawiam, Wojtek.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
<div class='quotetop'>CYTAT(Wojtek @ 11.06.2008, 14:34) <{POST_SNAPBACK}></div>
Imo, "kara na miarę przestępstwa" - to dobre rozwiązanie
<



Pozdrawiam, Wojtek.[/b]

O to mi chodziło tylko źle to sprecyzowałem
<

Wojtek widzę ,że zmieniłeś sobie nick. Bo już dawno na HCP nie zaglądałem ;p

Pozdrawiam


==============WOJTEK================
Wojtek widzę ,że zmieniłeś sobie nick[/b]
Nieprawda - Achates mi zmienił. koniec OT.
===================================
 
Do góry Bottom