WITKA!!!

U

UTarena

Gość
witam

mam pytanie, chodzi o to, ze wydawalo mi sie, ze zeby zaszczepic kogos trojanem < tzeba zeby frajer sam ooroochomil szczepke wira na swoim kompie

.. ale mooj waterwall wylapooje jakies trojany przychodzace na mooj komp przez jakis port (nie znam sie na tym)...


... czy mozna zaszczepic ofiare w inny sposoob, niz ten - ze ta sama ooroochomi trojana na swojej maszynie???
 
B

b4d4ss

Gość
ja sie tylko chcialem zapytac co to jest waterwall ...

wlasnie doszlismy do wniosku.. chyba ze to takie odjechane .. wisz na topie okreslenie firewall ? nie ? tyle ze traci troche disco polo
<
 
U

UTarena

Gość
ech

widzisz, po prostoo wpisz w onecie waterwall i zobacz wyniiki
<


swoja to to samo co inne walle (fire:)
a wlasnie... NIE ZMIENIAJ TEMATOO!
 
B

b4d4ss

Gość
odnosze wrazenie ze nie rozumiem ciebie za bardzo ...
no to chyba jedtna metoda zeby koles odpalil trojana to sam .. nie ?
bo raczej nie mowimy tu o sploitach i w dodatku zdalnych .. aha i nie zmieniam temalu .. LOL
niezlego masz tego waterwalla co wylapuje ci jak ktos zaklada ci trojana przez port (tu wielki LOL - ale tak na marginesie)
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Rany! bedess...

Nawet nie wiedzialem, ze ty taki LOL jestes. Nie wiesz co to waterwall??? TO JEST NAJNOWSZA ZAPORA WODNA!!!Kumasz juz???Teraz juz nie ma firewall <-- przezytek. Teraz woda, woda!!! Kumasz???? Teraz wszytko zatapiasz!!!!

( tu cala sala sie smieje )

:))))))))))))))
 
B

b4d4ss

Gość
aha bo ja tak na prawde to nie wiedzialem ..
ja po prostu napisalem se firewalla (to chyba jak mowisz przezytek) pod iptables i hmm jakos jestem zadowolony ale nie wiem ...
faktycznie moze ten moj iptables to gofno
<
(((
nie wiem nie znam sie za bardzo
<
((
LOL
<
smile.gif
<
 
U

UTarena

Gość
oki, widze, ze wszyscy mysla, ze ja w *uja wale...
wiec zacytooje wam cos:

"Virus input detect - Maveric Matrix trojan on port: 1577"
 
B

b4d4ss

Gość
a ty karfa wiesz wogole jak dziala tcp ? wiesz jak dziala polaczenie klient - server ?
stary z tego co wklejasz to widac konkretnie server jest zainstalowany ... klient sie probuje laczyc z servrm proste, z reszta nie wiem jaki to firewall i jakie wysyla komunikaty ... ale krotka pilka walisz w dudy ... i to smolone
<
P
 
U

UTarena

Gość
mowi sie duby smalone... polonista sie znalazl od zasrania ;p

ps. sprawdzilem hdd NortonAntiVirem 2002 - i nic nie znalazl

ps. jak takie pilki strzelasz, to sie do PZPN zapisz ;P
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
mowi sie duby smalone... polonista sie znalazl od zasrania ;p

ps. sprawdzilem hdd NortonAntiVirem 2002 - i nic nie znalazl

ps. jak takie pilki strzelasz, to sie do PZPN zapisz ;P[/b]


Ty nie rozumiesz z czego my z badasem sie smiejemy. Tam gdzies na poczatku napisales "WATERWALL" kumsz??? NIE MA ZAPORY WODNEJ. JEST TYLKO OGNIOWA. FIREWALL taka tylko jest. Mozesz tez wejsc na www.mks.com.pl i tam po prawej u gory masz SKANER ON-LINE. Aktualizacja co dzien....wiec nie ma problemu z tym. Jesli wykryl to firewall to pewnie ktos chce sie z toba polaczyc. Chyba sprawa sie juz wyjasnila...i nie napiszesz wiecej takich glupot
smile.gif
))

Ps. NortonAntiVirus 2002 nie wykryl??? Hmmmm ciekawe....moze stara aktualizacja ???
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
ja sie tylko chcialem zapytac co to jest waterwall ...

wlasnie doszlismy do wniosku.. chyba ze to takie odjechane .. wisz na topie okreslenie firewall ? nie ? tyle ze traci troche disco polo
<
[/b]

Ty z tym waterwallem to dobre a jaki z tego UTarena kozak nie.
 
M

moqkomar

Gość
Nie jestem specem ale jak sie cos takiego dzieje na twoim kompie to powinienes uzyc kilku antyvirusow.
A tak na marginesie to ty moze sam napisales tego waterwalla ze ci takie zeczy pokazuje...


pzdr all
 
C

CraZymaCUs

Gość
waterwall

Waterwall to najnowsza technika z abezpieczeniu koputera.Wall zamiast spalac podejrzane pakiety polewa je zimna woda dzieki czemu wracaja one do komputera atakujacego co przy ujemnie skierowanej polaryzacji i dodatnij strumienia bipolarnego oraz przy bezwietrznej pogodzie w chyliczkach pod warszawa powoduje zawieszenie sie komputera atakujacego.
 
B

b4d4ss

Gość
Waterwall to najnowsza technika z abezpieczeniu koputera.Wall zamiast spalac podejrzane pakiety polewa je zimna woda dzieki czemu wracaja one do komputera atakujacego co przy ujemnie skierowanej polaryzacji i dodatnij strumienia bipolarnego oraz przy bezwietrznej pogodzie w chyliczkach pod warszawa powoduje zawieszenie sie komputera atakujacego.[/b]

a to bardzo ciekawa teoria ... mysle ze moze jakis text na ten temat ... LOL aczkolwiek troche zagmatwana .. ale tez mowili: einstein byl glupi ...
 
C

CraZymaCUs

Gość
heh

Wiesz bed jak to mowia....glupia odpowiedz na glupie pytanie:-D
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Waterwall to najnowsza technika z abezpieczeniu koputera.Wall zamiast spalac podejrzane pakiety polewa je zimna woda dzieki czemu wracaja one do komputera atakujacego co przy ujemnie skierowanej polaryzacji i dodatnij strumienia bipolarnego oraz przy bezwietrznej pogodzie w chyliczkach pod warszawa powoduje zawieszenie sie komputera atakujacego.[/b]


A i zapomniałeœ dodać ze topi konie trojańskie.
 
Do góry Bottom