Zlecę wykonanie.....

Status
Zamknięty.

arcoNNN

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2009
Posty
1
Witam, zlecę zrobienie programu najlepiej exe dpolegającemu na tym że podsyłam go komuś na komputer ipojawia mi się jego ip kompa i hasła do różnych kont itp. !! Jeżeli wie ktoś o co chodzi i da rade prosiółbym o kontakt GG; w miaro tanio !
smile.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wojtas192

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2009
Posty
1
Witam potrzebuje prosty keylogger ma spełniać te funkcje :
-zapisywać wszystkie znaki typu enter shift
-wysyłać paczki po 300 znaków na moja pocztę
-no i musi być trudno wykrywalny
-automatycznie sie uruchamia po starcie systemu

kontakt: gg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mummy

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 21, 2009
Posty
1
Chciałabym znaleźć kogoś kto ma odrobinę wolnego czasu i podejmie się wykonania zlecenia lub pomoże w inny sposób.
W temacie jestem zielona ale przeszukując google trafiłam tutaj i liczę na Waszą pomoc.
Potrzebny mi program (trojan) cokolwiek działające w tle i załączające i wyłączające kamerę w laptopie.

Zostawiam moje dziecko pod opieką przez ok. 2 h dziennie (stała pora) i chciałabym być pewna, że wszystko jest w porządku pod moją nieobecność.
Program musiałby działać niewidocznie w tle, gdyż osoba kiedy dziecko śpi ma przyzwolenie na korzystanie z komputera.
Chciałabym uniknąć też możliwości odnalezienia tych nagrań przez osobę niepowołaną, gdyż jest to osoba bliska rodzinie i jeśli okaże się nieodpowiednią opiekunką po prostu zmienię, natomiast wykrycie mojego szpiegostwa popsułoby całkowicie nasze stosunki.

Przeglądałam już posty z informacjami dotyczącymi sterowania kamerami ale przerasta to moje możliwości blush.gif

Zapłacę za pomoc lub mogę odwdzięczyć się wykonaniem jakiejś grafiki, obróbki zdjęć itp
 

BlackD

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
6
zlece wykonanie prostego bindera, ktory mojego keya 12/39 zbinduje do niewykrywalnosci lub szukam osoby znajacej sie na asmie, ktora zmniejszy wykrywalnosc mojego keyloggera. Wszystkich chetnych prosze o napisanie pw, ofc place za wszystko. Pozdrawiam
 

morph

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2009
Posty
2
Proszę o wykonanie KEYLOGERA który będzie miał bardzo proste zadanie : ) przechwycić pasy do gry internetowej [mmorpg] chciał bym aby wysyłał on logi albo na maila albo na gg
smile.gif


Wymagam czegoś prostego, wyśle np. komuś pliczek w stylu [OBRAZEK w jpg] ten go otworzy i bedzie zainfekowany od tej pory
smile.gif
. Ofiara ma antywirusa ARCA VIR : ))


Co do zapłaty się dogadamy
smile.gif
ocz. pieniążki, czy doładowanie do telefonu:)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarecki_jk

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2008
Posty
11
Zlece wykonanie keyloggera ktory zapamiętuje hasła na komputerze ofiary i wysyła je Na podanego maila i zeby robił zrzuty ekranu jak to możliwe. Najważniejsze zeby byl nie wykrywalny. I jeśli to możliwe zeby dało sie go wrzucać do zdjęć lub cos zrobic zeby ofiara myślała ze to zdjęcie. Oczywiście zapłacę. Chętnych proszę o pisanie Na gg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

emigrantka

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2009
Posty
1
Witam,
Szukam chętnego do uprzykrzenia życia pewnemu oszustowi, który wyłudza sporą kasę, mam tylko jego adresy mailowe: ***ymail@com i ***hotmail.fr . Od razu mówię, że jestem zielona w te klocki, dlatego proszę, żeby ktoś się podjął tego w moim imieniu. Wiem, że nie odzyskam już straconej kasy ale może chociaż można by "pomieszać" trochę w jego kompie. Kontakt na pw.
 

okcomputer

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2009
Posty
3
Witam

Zlece wykonanie programu do zdalnego uzyskania hasła do poczty. Znam nazwę użytkownika i nazwy serverów poczty wychodzącej i przychodzącej. Zależy mi na czasie.

pozdrawiam

edie

kontakt: [email protected]
 

jacenty_placenty

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2009
Posty
5
Witam

Poszukuję osoby, która wydobyłaby kilka plików tekstowych z komputera pewnej osoby.
Jeśli, ktoś może się tego podjąć, to koniecznie proszę się odezwać na priva.

Sprawa jest dla mnie bardzo, bardzo ważna.
Cena do uzgodnienia.
 

okcomputer

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2009
Posty
3
Po wymianie mail'i z fachowcem wiem już, że chcę zlecić, wykonanie "stealera" z funkcją wykradania haseł z FireFoxa lub IE, które przesyłałby na maila.

A jeżeli by to nie pomogło no to wtedy poprosiłbym o napisanie keyloggera.

Proszę o pomoc, bardzo zależy mi na czasie.

zapłacę tyle ile trzeba
smile.gif


edie
[email protected]
 

t3s7

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2009
Posty
1
Chętnie zlecę wykonanie keyloggera który oferować będzie:

*wysyłanie logów (data, godzina, program) na mail co np 24h [mogą być w formie tekstowej, tylko czytelne]
*rozpoznawalność klawiszy typu shift, ctrl itp
*niewykrywalność
*niewidoczność w procesach, menu start itp

Najlepiej gdyby aplikacja oferowała konfiguracje:
*co jaki czas logi mają trafiać na mail
*ustawienia maila (nadawca, odbiorca, serwery pop; smtp itp)

Interesuje mnie konfigurator tworzący klienta, który to później trafia na dany komputer.

Zainteresowanych proszę o pilny kontakt!
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Witam.
Zlecę wykonanie przeróbki szablonu do joomla! z wersjo 1.0.x dla wersji najnowszej czyli obecnie 1.5.x.
Jestem w porządku człowiekiem i na pewno dogadamy się co do zapłaty za wykonanie zlecenia.
Proszę o szybką odp na priv.
Pozdr.
 

heniogąska

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2009
Posty
2
Witam!
Zlecę wykonanie keyloggera, który:
1/. Będzie niewykrywalny przez większość antywirusów(szczególnie Norton i Avast)
2/. Będzie działał po restarcie systemu
3/. Zapisywał znaki typu Enter, shift itd.
4/. Będzie wysyłał logi na maila.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

chaosek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2009
Posty
1
Poszukuje osoby która stworzy ( keylogger, programu lub strony wirussed etc.? ) do zainfekowania komputera innej osoby i możliwy do włamania się do konta pewnej strony www ( znając login ), gry bądź gry online bądź gry komputerowej np: Diablo 2 Lod. Więcej informacji na gg: 1691000. Przewiduje nagrodę pieniężna.
 

daner28

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2009
Posty
3
Witam
Mam wielki problem z programem z tego wątku http://www.haker.com.pl/VIDEO-4-program-do...DVD-t46143.html firma gdzie zakupiłem ten program ok 15 lat temu już nie istnieje,jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo proszę o kontakt,instalke wyślę na maila (waga instalki 857KB)




bardzo mi na tym zależy i liczę na jakąkolwiek pomoc
dziękuje pozdrawiam
oczywiście wiem że nie ma nic za darmo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

killman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2009
Posty
3
prosta sprawa
archiwum gg..
sam moge to zrobic ale pewne małe problemy dlatego wole iz ktos by sie podjął
info ONLY PW
 

ClubBase

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2009
Posty
5
potrzebuje niewykrywanego odpowiednika Confident_A Stealth Keylogger
http://www.haker.com.pl/Confident-A-Stealt...ger-t30822.html

atm wykrywalny przez wiekszosc antywirow z nodem, avastem i kasperskim na czele.

dodatkowe info via pw oraz gg

oczywiscie oferuje pewna sume polskich zlotowek, jezeli chodzi o forme platnosci to najlepiej przelew

tylko powazne oferty, aplikacji potrzebuje w ciagu najblizszych 2-8 tygodni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom