Łamanie hasła i dostęp do archiwum

smerfetka1988

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2012
Posty
4
Witam, jestem nowa i zarejestrowałam się tylko dlatego ze potrzebuje pomocy. Sama potrafię tylko podstawy obsługi komputera. Mój problem jest następujący.
Od miesiąca męczy mnie ktoś na gg i przez maile wysyłając dwuznaczne propozycje, coraz bardziej chamskie. Zmieniłam nr gg ale to nic nie dało bo jakimś cudem problem powrócił. Maila nie zmienię bo mam go do lat i jest na nim wiele potrzebnych rzeczy. Podejrzewam że ta osoba to znajomy kogoś z moich znajomych którzy mają moje nowe gg, podejrzewam kolegę który tez kiedyś zakładał mi dziwną propozycje ale wzięłam to za żart i posłałam go do diabła. Zapytałam go nawet wprost o to czy nie dał mojego gg komuś.. po tym incydencie zaczęły się głupie smsy od tej osoby od gg i maila. Czy jest jakaś możliwość złamania hasła gg gdy zna się mail i nr gg tak żeby można było sprawdzić archiwum rozmów i udowodnić winę? Bo jestem pewna ze to zxnajomy tego kolegi ale jak mu to udowodnić skoro sie wypiera?
Wiem że to nie forum na takie problemy ale da się coś z tym zrobić?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Nawet jak zlamiesz haslo do GG to archiwum nie odczytasz bo plik z archiwum zapisuje sie na komputerze nie na serwerze :) Jedyna opcja zeby dotrzec do archwium to uzyskanie dostepu do komputera z ktorego do Ciebie pisze. Czyli poprostu podeslanie mu trojana - najprostsza metoda ;))

Powodzenia.
 

ProQix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2008
Posty
86
Format albo kkaspersky i problem zniknie zablokuj go na gg i jego majle ustaw jako spam
 

Xbot

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
25
Wlamujac sie na czyjes konto na beta.gg.pl i ustawiajac by archiwizowało wiadomości online, można spokojnie odczytać archiwum, oczywiście od momentu ustawienia tego nawet jeśli osoba korzysta normalei z programu gg.

Chociaż spotkałem sięz takim czymś, że dało się podejrzeć z kim dana osoba rozmawiała lecz wiadomości już nie było.

A i w wersji GG gdy jeszcze nie monitorowała multilogowania korzystając z aqq można było normalnie oglądać okno rozmowy, co dana osoba na ktorej konto sie wlamalo pisala ;)
 
Ostatnia edycja:

Jomla

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2012
Posty
3
Witam, jestem nowa i zarejestrowałam się tylko dlatego ze potrzebuje pomocy. Sama potrafię tylko podstawy obsługi komputera. Mój problem jest następujący.
Od miesiąca męczy mnie ktoś na gg i przez maile wysyłając dwuznaczne propozycje, coraz bardziej chamskie. Zmieniłam nr gg ale to nic nie dało bo jakimś cudem problem powrócił. Maila nie zmienię bo mam go do lat i jest na nim wiele potrzebnych rzeczy. Podejrzewam że ta osoba to znajomy kogoś z moich znajomych którzy mają moje nowe gg, podejrzewam kolegę który tez kiedyś zakładał mi dziwną propozycje ale wzięłam to za żart i posłałam go do diabła. Zapytałam go nawet wprost o to czy nie dał mojego gg komuś.. po tym incydencie zaczęły się głupie smsy od tej osoby od gg i maila. Czy jest jakaś możliwość złamania hasła gg gdy zna się mail i nr gg tak żeby można było sprawdzić archiwum rozmów i udowodnić winę? Bo jestem pewna ze to zxnajomy tego kolegi ale jak mu to udowodnić skoro sie wypiera?
Wiem że to nie forum na takie problemy ale da się coś z tym zrobić?
Słabo sie na tym znam , ale cos tam wiem...
Archiwum rozmów jest zapisywane na komputerze , nie serwerze gg , jezeli zależy Ci na archiwum , musiała byś podesłac owej osobie trojana , który wysle archiwum ,liste kontaktów itp na FTP. najlepiej albo podaj to GG albo podaj swoje GG , to sie jakoś dogadamy ;)
 

kokolino

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2012
Posty
2
Witam,
potrzebuję bardzo dobrego informatyka, który jest w stanie ściągnąć z innego komputera archiwum gadu gadu. Zapłacę. PILNE!
 

Margot1

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2012
Posty
2
Hello, Jomla. Jestem bardzo zainteresowana podesłaniem trojana pewnej osobie tak, by ściągnął jej archiwum GG. Znam numer GG tej osoby. Znam również jej e-mail. Czy jest możliwość podejrzenia również poczty? T pilne. Zapłacę i jeszcze zaproszę na kawę :).
 
Do góry Bottom