Łamanie hasła WiFi.

wioselko12

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2011
Posty
50
Witam,chciałem podłączyć się pod WiFi mojego sąsiada ,ale nie znam hasła . Czy możecie mi w tym pomóc,aby takowe hasło shakować czy wydobyć?
 

Psotnick

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2011
Posty
16
Akurat sobie zapomniałem szklanej kuli zabrać, ale mam przy sobie tarota, który mówi, że szyfrowanie to WPA2. Nie ma metody łamania WPA2, która byłaby szybka, skuteczna i dostępna dla każdego śmiertelnika. A jeśli nie WPA2 to odsyłam do Google, to nie takie trudne sobie poszukać ;)
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
E tam Psotnick, słaby ten Twoj tarot... Mi fusy po kawie wlasnie mówią ze szyfrowanie to WEP a wioselko akurat pracuje na backtracku i z powodzeniem przeprowadzi iniekcje pakietów aby przyspieszyc ruch sieciowy i odczytac hasło... :))

Pzdr
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
A mi karty podpowiadają że WEP nawet w domyślnej fabrycznej konfiguracji nie jest już ustawiany.. co przekłada się na prawdopodobieństwo... -wysyłam Wam wszystkim anielskie uzdrowienie!
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Tego się nie da wytłumaczyć na forum musisz poczytać o tym systemie oraz WPA I WPA2 . Sprawdz materiały na ten temat dostępne w google.pl
Pozdrawiam
 

ewa102

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2012
Posty
3
WEP to parenascie sekund chyba ze ktos bawi sie w jakies przechwytywanie ramek pakietow albo cos w tym rodzaju. Swoja droga google Ci prawde powie - jak nie potrafisz sam do tego dojsc to sie nie pytaj bo nie zrobisz nic z tak pozyskana wiedza. Pozdrawiam
 

trade102

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2013
Posty
5
WPA-Cracker przyśpiesza znalezienie hasła dzięki wykorzystaniu klastra składającego się z 400 procesorów i mającego dostęp do specjalnie przygotowanego słownika zawierającego ponad 135 milionów potencjalnych haseł.

Znalezienie hasła na takim cudeńku trwa ok. 20 min. i kosztuje jedyne 34 dolary. (Jest też wersja tańsza, 40 min. za 17 dolarów). Całkiem niedawno pisaliśmy o niskich kosztach łamania haseł w chmurze — sprawdź ile kosztuje (i jak długo trwa) łamanie innych haseł
 
Do góry Bottom